Coronavirus: چین لغو بالینی برای عدم استفاده از افراد مورد آزمایش به عنوان مورد…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چندین کارآزمایی بالینی از مواد مخدر از جمله یکی از اولین به عنوان یک پتانسیل ضد Covid-19 طب remdesivir خاطر لغو شده است در چین به دلیل عدم تست نامزدها.

به عنوان روز پنج 598 رمان coronavirus مربوط به کارآزمایی های بالینی ثبت شده در چین اما برخی از 40 لغو شده بود.

با توجه به یک دولت خبرگزاری شین هوا گزارش در اوایل این هفته در تمام سه شده اند مجاز به رفتن پیش با آزمایش های بالینی از جمله یکی که در حال حاضر در مرحله دوم.

این نرم افزار برای این آزمایش خارج شد پیش از این آخرین مهلت برای ثبت نام آنها در اوایل این هفته زونگ, اتباع, که منجر تیم از کارشناسان مشاوره دولت چین در Covid-19 شیوع به نقل از چین, علوم روزانه.

زونگ گفت: عدم وجود تست در دسترس افراد بود که به دلیل شیوع اوج خود را سپری کرده در چین و دولت تا به حال شده است قادر به مهار گسترش یافته است.

چین سرزمین اصلی گزارش در مجموع 26 نفر از جمله 17 جدید وارداتی موارد از رمان coronavirus بیماری جمعه آوردن تعداد کل وارداتی موارد به 1,566 ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت شنبه.

به طور کلی چین گزارش کرده است 4632 کشته و نزدیک به 82800 موارد Covid-19.

پس از هفته سوم ماه مارس در چین افزایش روزانه در Covid-19 مورد بوده است در ده ها تن وارداتی موارد حسابداری برای بسیاری از آنهایی که جدید است.

کاهش شدید بیماران را مختل کرده است, محاکمه زونگ گفت.

با توجه به زونگ بسیاری از مطالعات تا به حال به لغو شود چرا که هیچ کس انتظار می رود که چین می خواهد کنترل این بیماری همه گیر ،

“در حال حاضر وجود دارد هیچ فرصتی برای مقیاس بالینی دارو یا درمان تحقیقات در چین,” او گفت:.

کارآزمایی بالینی از remdesivir برای درمان Covid-19 مربوط خفیف یا متوسط موارد متوقف شده است در چین به این دلیل است که توقف شیوع ساخته شده آن را غیر ممکن است برای ثبت نام به اندازه کافی واجد شرایط بیماران با توجه به clinicaltrials.gov یک وب سایت که توسط دولت ایالات متحده.

جداگانه آزمایشی از تجربی دارو برای بیماران مبتلا به علایم شدید در چین متوقف شد جمعه به دلایل مشابه گفت: Daniel o’day, مدیر عامل شرکت داروسازی آمریکایی در نامه ای سرگشاده.

“انتشار اطلاعات از چین remdesivir آزمایشات بر عهده محققان چینی اما ما مطلع شده است که مطالعه در بیماران با علائم شدید متوقف شد با توجه به توقف ثبت نام” o’day گفت.

هفت آزمایش های بالینی بر روی این دارو آغاز شد مدیر عامل شرکت گفت.

آمریکا و سلامت, وب سایت خبری گفت: نتایج اولیه از مواد مخدر را محاکمه مثبت بوده است.

“شیکاگو بیمارستان درمان شدید Covid-19 بيمار با Gilead Sciences’ داروهای ضد ویروسی remdesivir در نزدیک تماشا کارآزمایی بالینی شاهد بهبود سریع در تب و علائم تنفسی با تقریبا تمام بيماران ترخيص شده در کمتر از یک هفته” آمار اخبار گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>