Coronavirus موارد بالا به شدت در آفریقا و هند به عنوان نابرابری نیش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

آفریقای جنوبی را تایید کرد coronavirus موارد دو برابر شده اند در دو هفته به یک چهارم میلیون دلار و هند در روز شنبه شاهد بزرگترین روزانه سنبله به عنوان کل آن گذشت 800,000. نابرابری نگرانی در حال رشد به سلامت کارگران به دنبال حفاظت بهتر در حالی که در میان برخی از ثروتمندان در حال جمع اوری تجهیزات در خانه.

در سطح جهانی بیش از 12 میلیون نفر آلوده شده توسط ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی است. بیش از یک و نیم میلیون نفر فوت کرده اند. کمبود تست مواد و فقیر جمع آوری داده ها در برخی از کشورها به معنای واقعی اعداد ناشناخته است.

برخی از بدترین متاثر سازمان ملل در میان ترین در جهان نابرابر است. آفریقای جنوبی آگهی همه آنها را با این بیماری همه گیر در معرض شکاف در مراقبت.

در ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی کانون به شدت مورد نیاز متمرکز کننده اکسیژن است که کمک به مردم با Covid-19 تنفس سخت برای پیدا کردن به عنوان شرکت های خصوصی و افراد در حال خرید آنها را تا بهداشت عمومی و متخصص داوطلب در یک بیمارستان صحرایی Lynne ویلکینسون آسوشیتدپرس گفت.

در ضمن آفریقای جنوبی مبارزه بیمارستان های عمومی کوتاه پزشکی اکسیژن و آنها در حال حاضر شاهد نسبت بالاتری از مرگ و میر ناشی از خصوصی آنهایی که موسسه ملی بیماری های مسری می گوید.

آفریقای جنوبی در حال حاضر دارای بیش از 250 ، 000 تایید موارد از جمله بیش از 3,800 مرگ و میر. به مسائل پیچیده این کشور در مبارزه قدرت ابزار جدید اعلام کرد قطع برق در زمستان به عنوان یک جبهه سرد به ارمغان می آورد انجماد آب و هوا. بسیاری از فقرای شهری زندگی می کنند در حاجت از ضایعات چوب و فلز.

و در کنیا برخی شده اند به خشم آمده توسط یک روزنامه محلی گزارش با استناد به منابع عنوان کرد و گفت چند فرمانداران باید نصب واحد مراقبت های ویژه تجهیزات در خانه های خود. کشور خود را از دست داد اولین بار دکتر به Covid-19 این هفته است.

“رفاه شغلی ایمنی و سلامت کارگران خط مقدم است غیر قابل مذاکره حداقل!!” کنیا و پزشکان و داروسازان و دندانپزشکان اتحادیه توییتی پس از مرگ او. روز شنبه اتحادیه و دیگر گروه های پزشکی به نام رئیس جمهور اوهورو کنیاتا به پیاده سازی یک وعده جبران خسارت بسته به سهولت “اضطراب و ترس است که در حال حاضر گریبانگیر کارکنان مراقبت های بهداشتی.”

بیش از 8000 سلامت کارگران در سراسر آفریقا آلوده شده اند و نیمی از آنها در آفریقای جنوبی. این قاره از 1.3 میلیارد دلار در جهان پایین ترین سطح سلامت نیروی انسانی و بیش از 550 ، 000 موارد و همه گیر است که رسیدن به “پر سرعت” آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید.

بسیاری از نقاط جهان در حال حاضر مبارزه با تلاش برای بازگشایی اقتصاد خود و در مواجهه با موج تازه ای از عفونت.

در هند است که گزارش جدید روزانه بالا از 27,114 موارد شنبه نزدیک به یک دوجین متحده تحمیل کرده اند بخشی از مستند در مناطق پر خطر. افزایش عفونت دیدم موارد پریدن از 600,000 به بیش از 800,000 در نه روز. در مجموع در حال حاضر 820,916.

افراد آلوده بسته بندی هند در بیمارستان های دولتی به عنوان بسیاری از آنها قادر به پرداخت هزینه های خصوصی و آنهایی که به طور کلی رعایت استانداردهای بالاتر از مراقبت.

در استرالیا محاصره ایالت ویکتوریا دریافت کرد برخی از اخبار خوب با مقامات بهداشتی گزارش 216 موارد جدید در 24 ساعت گذشته از رکورد 288 روز قبل. آن امیدوار جدید شش هفته مستند در ملبورن دومین شهر بزرگ با جمعیت 5 میلیون خواهد محدود کردن گسترش.

و در آمریکای لاتین که در آن نابرابری تیز است و برزیل و پرو در میان پنج اکثر شدت ضربه کشورهای Covid-19 اپیدمی فراگیر از طریق این قاره رهبری با دو رئیس جمهور و قدرتمند مقامات تست مثبت در هفته گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>