تعداد coronavirus موارد در کشور عبور از 1000 در روز شنبه. با این حال طبق آمار و ارقام رسمی منتشر شده توسط وزارت بهداشت و درمان تعداد کل Covid-19 نفر در هند می ایستد در 979 که شامل 867 فعال موارد 86 موارد بهبود و 25 مرگ و میر. ماهاراشترا و کرالا همچنان به مبارزه با Covid-19 به عنوان کشورهای با بیشترین تعداد بیماران آلوده.

در یکشنبه, هند وارد پنجمین روز از 21 روز Covid-19 مستند. کارگران مهاجر و روزانه دستمزد حقوق بگیران رشته دور از میهن خود در میان مستند است و باید اقدامات ناامید به خانه های خود بازگردند. دولت مرکزی و دولت در حال ارائه پشتیبانی برای اطمینان از رسیدن به سرزمین مادری خود.

در اینجا تحولات کلیدی:

1. نخست وزیر نارندرا مودی خواهد خود را به آدرس ماهانه آدرس رادیو به ملت ‘Mann Ki Baat’ امروز و بحث در مورد غالب Covid-19 بحران است. امروز قسمت تمرکز بر وضعیت حاکم در این کشور در پی Covid-19.

2. ساعت مودی اعلام کرده است راه اندازی یک صندوق جدید برای مبارزه با کروناویروس بحران است. ستاره بالیوود Akshay Kumar بود در میان آنهایی که به تعهد خود را به صندوق. Kumar دهکدهای ارائه Rs 25 کرور به نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری صندوق (PM مراقبت).

3. هزاران نفر از کارگران مهاجر جمع آوری در دهلی آناند Vihar بین دولت ترمینال اتوبوس به امید گرفتن اتوبوس به کشورهای همسایه.

4. 10 نفر بستری با پنومونی حاد آزمایش مثبت برای Covid-19. آنها تا به حال هیچ سفر تاریخچه و یا تماس با هر فرد آلوده. این ICMR وجود دارد گفت: چند پراکنده اما تعداد موارد بالا نیست به اعلام جامعه انتقال است.

5. کارشناسان ترس مهاجرت کارگران می تواند باعث گسترش Covid-19 بیماری در روستاها.

6. هند نیاز به حداقل 38 میلیون ماسک و 6.2 میلیون قطعه از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) می گوید: یک گزارش.

7. دولت را به تهیه یک میلیون ماسک از کشورهای دیگر و نیز در مذاکرات با شرکت های هندی برای ساخت بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند coveralls عینک و دستکش و ماسک استفاده توسط کارکنان پزشکی برای محافظت از خود در حالی که انجام Covid-19 آزمایش یا درمان بیماران است.

8. وزارت راه آهن در حال کار به نوبه خود idled قطار به Covid-19 بخش

9. هیئت مدیره کنترل کریکت در هند (BCCI) به کمک Rs 51 کرور به نخست وزیر شهروند صندوق کمک.

10. قدرت گفت: وزارت امور خارجه-اجرای برق شرکت همچنان به عرضه برق به شرکتهای توزیع از جمله کسانی که با پرداخت به علت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im