یکی دیگر از 41 نفر در یک کشتی کروز قرنطینه کردن ژاپن جدید coronavirus کشور وزیر بهداشت گفت: جمعه تایید بیشتر در هیئت مدیره در حال حاضر خواهد شد تست شده برای این بیماری است.

تازه تشخیص داده شده عفونت ميانگين حداقل 61 نفر از کشتی باید قرارداد این ویروس که به کشته شدن صدها نفر از مردم که اکثر آنها در چین و آلوده بیش از 30000 در سرزمین اصلی.

مقامات ژاپنی که تا کنون آزمایش 273 نفر در هیئت مدیره الماس شاهزاده بود که قرنطینه پس از یک سابق مسافری که متحرك در هنگ کنگ در ماه گذشته تشخیص داده شد با این ویروس.

“نتایج باقی مانده 171 آزمون بیرون آمد و 41 آزمایش مثبت” وزیر بهداشت Katsunobu کاتو به خبرنگاران گفت:.

“امروز آنها ارسال خواهد شد برای بیمارستان ها در چند استان, و ما در حال حاضر آماده شدن برای آن است.”

“در مجموع از 273 نمونه 61 آزمایش مثبت,” او اضافه شده است.

تازه تشخیص داده شده شامل 21 ژاپنی و همچنین آمریکایی, کانادایی, استرالیا آرژانتین و بریتن.

وجود دارد بیش از 3,700 مسافر و خدمه در کشتی هنگامی که آن را وارد کردن ژاپن ساحل در دوشنبه شب بود. آن را از منوی view در یوکوهاما در روز پنج شنبه برای عرضه مجدد برای یک قرنطینه است که می تواند تا آخرین مارس 19.

بیست نفر بودند که قبلا مبتلا به این ویروس شده اند از حذف کشتی از جمله یکی که در جدی بیماری های وزارت بهداشت گفت: بدون ارائه جزئیات بیشتر.

تست شد در ابتدا انجام شد و کسانی که نمایش داده می شود علائم و یا آمده بود به تماس نزدیک با سابق مسافر مبتلا به این ویروس است.

اما کاتو پیشنهاد تست در حال حاضر می تواند گسترش.

مقامات “آزمون کسانی که مستعد ابتلا به بیماری از جمله افراد مسن و کسانی که با بیماری های دیگر و همچنین به عنوان کسانی که تماس نزدیک با افراد تازه تشخیص داده شده با ویروس,” او گفت:.

وجود دارد هیچ فوری جزئیات بیشتر در مورد چگونه بسیاری از مردم می خواهد که با معیارهای یا وقتی که تست می گیرد ممکن است.

‘من می خواهم به گریه’

ژاپن در حال حاضر گزارش شده حداقل 25 نفر از coronavirus گذشته از عفونت در هیئت مدیره کشتی و تخلیه صدها نفر از شهروندان از ووهان چین شهر که در آن ویروس پدید آمده است.

یک چهارم تخلیه پرواز حمل هر دو شهروندان ژاپنی و غیر ژاپنی همسران و کسانی که با دیگر روابط به کشور وارد شده اند در صبح روز جمعه.

مقامات ژاپنی گفته اند کشتی قرنطینه مارس گذشته تا فوریه 19 با مسافران ملزم به ماندن در داخل کابین خود در یک پیشنهاد برای جلوگیری از عفونت های جدید.

کسانی که در هیئت مدیره توصیف کرده اند خود را به سردرگمی و سرخوردگی خود را به عنوان لوکس کروز فرود به یک کابوس.

“فقط بیدار شد از (یک) بی خوابی شب” نوشت: Yardley ونگ یک کاربر توییتر در هیئت مدیره کشتی.

“گرفتن خیلی احساسی… من می خواهم به گریه.”

دیوید هابیل یک مسافر است که ارسال ویدئوها از کشتی گفت: مردم از شنیدن اطلاعات از رسانه ها با سرعت بیشتری از مقامات در هیئت مدیره.

“این درست نیست. این خیلی ناعادلانه است.”

اما او با تمجید از تلاش های خدمه که در حال حاضر در تلاش برای ارائه وعده های غذایی برای هزاران نفر از مسافران در کابین خود.

کسانی که با داخل کابین که هیچ ویندوز اجازه داده شده بر روی عرشه مخصوص ماشینها ممنوع در گروه های کوچک برای دریافت هوای تازه اما تحت شرایط سخت از جمله پوشیدن ماسک در تمام اوقات هنگامی که از اتاق خود را.

“قرنطینه مقامات است که شما نیاز به جلوگیری از تجمع در گروه های بزرگ و حفظ جدایی از حداقل یک متر از یکدیگر در هنگام صحبت کردن” کاپیتان کشتی گفت: در یک اطلاعیه در صبح روز جمعه.

“ما نیاز به که شما می پوشند به عنوان یک حداقل, گرم, لباس, کلاه و شال گردن, اگر ممکن است,” او اضافه شده است.

دوم کشتی کروز حمل مسافر مشکوک به عفونت با کوروناویروس اجازه داده نخواهد شد به بارانداز در جنوب ژاپن دولت در روز جمعه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de