تعداد افراد آلوده به ویروس مرگبار جدید کروناویروس در یک قرنطینه کشتی ژاپن افزایش یافته است به 355 کشور وزیر بهداشت گفت: به عنوان ایالات متحده, کانادا و هنگ کنگ آماده شدن برای بازگرداندن ساکنان خود را در هیئت مدیره.

این رقم یک پرش از 70 نفر از دولت شمارش شنبه منتشر شد و می آید به عنوان Katsunobu کاتو ابراز نگرانی که افزایش عفونت تعداد در میان ملت های کلی جمعیت می تواند به معنای این ویروس را گسترش وارد مرحله جدیدی شده است.

“تا کنون ما در حال انجام آزمایشات برای 1,219 افراد است. از کسانی که 355 نفر تست مثبت” کاتو گفت: یک بحث میزگرد برای پخش عمومی NHK در شرایط سرنشین الماس شاهزاده کشتی کروز.

این کشتی شده است در قرنطینه پس از 5 فوریه در بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو و ژاپن در تلاش برای کنترل عفونت های ویروسی در هیئت مدیره باعث شد که نگرانی های بین المللی.

این کشتی حامل بیش از 3,700 مسافر و خدمه از بیش از 50 کشور و منطقه زمانی آن لنگر انداخت و قرار داده شد در انزوا پس از مقامات در بر داشت مسافری که در هنگ کنگ در طول سفر تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

مقامات ژاپن ادامه داد: برای پیدا کردن عفونت های جدید در میان مسافران و خدمه و با عجله آنها را به بیمارستان های محلی در حالی که دیگران گفته شده است به ماندن در داخل کابین خود در طول 14 روز دوره قرنطینه مجموعه به پایان چهارشنبه.

آمریکا آماده شد یکشنبه به تخلیه برخی از شهروندان خود اما گفت آن عودت خواهد شد و از طریق یکی دیگر از دو هفته دوره قرنطینه در خانه.

– محدود لوازم –

“بر اساس بالا بودن تعداد COVID-19 موارد شناسایی شده در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم, وزارت بهداشت و خدمات انسانی ساخته شده یک ارزیابی که مسافران و خدمه در هیئت مدیره هستند در معرض خطر قرار گرفتن در معرض” سفارت ایالات متحده گفت: در نامه ای به شهروندان خود در قایق.

هنگ کنگ نیز گفت: از آن ارائه خواهد شد آن 330 ساکنان شهر در هیئت مدیره این شانس را به یک پرواز چارتر به عقب.

کانادا اعلام کرد تصمیم مشابه برای بازگرداندن اتباع خود.

ژاپن شده است و قادر به تست تمام کسانی که در هیئت مدیره با توجه به منابع محدود از تست کیت امکانات و نیروی انسانی آن نیز مورد نیاز توسط مقامات ردیابی گسترش ویروس بر روی زمین است.

اما وزارت بهداشت گفت: مسافران مسن تر از 70 در حال بررسی و کسانی که تست منفی و در سلامت خوب خواهد بود و مجاز به ترک کشتی از روز شنبه.

آزمون در مسافران شد و انتظار می رود برای شروع پنج شنبه و سالم مردم را مجاز به دریافت کردن پس از روز شنبه را گفت.

در ضمن ژاپن دیده 53 عفونت در سراسر کشور از جمله ده مورد جدید گزارش شده در روز شنبه و 13 نفر از میان بیش از 760 اتباع ژاپنی و بستگان خود را عودت از ووهان چین, کانون شیوع.

کاتو گفت: ژاپن را افزایش تلاش ها برای تشویق مردم با عفونت ممکن است به سرعت به دنبال مراقبت های پزشکی.

“اگر شما نگاهی به آمار و ارقام ما شاهد تغییر شرایط در مقایسه با قبل از” کاتو گفت: در NHK نشان می دهد.

“آنچه که ما باید به فکر می کنم در حال حاضر جلوگیری از موارد از تبدیل شدن شدید و جلوگیری از مرگ و میر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im