Coronavirus موارد در ما عبور 50K-علامت گذاری دوباره, Donald Trump Jr دوست دختر همه توپها…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

Kimberly Guilfoyle دوست دختر رییس جمهور, پسر ارشد و بالا جمع آوری کمک برای انتخاب مجدد او کشته شد و در میان جدید Covid-19 عفونت گزارش شده که روز جمعه وارد شده و در عین حال یکی دیگر از تک بعد از بیش از 50 ، 000 موارد و هفت متحده را دیدم خود را ثبت روزانه خوشه.

موارد تایید شده در حال بالا رفتن در 40 متحده و ایالات متحده تنظیم یک رکورد دیگر جمعه با 52,300 به تازگی گزارش شده عفونت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز گزارش آژانس خبری اسوشیتد پرس.

میامی شهرستان فلوریدا اعلام نامحدود شب مقررات منع رفت و آمد و تعطیل برخی از کسب و کار و بسیاری از ایالات در سراسر ایالات متحده کوچک خود را در 4 جولای روز استقلال جشن به عنوان تجمع جمعی پدید آمده است به عنوان یکی از علل این دومین عود.

Guilfoyle آزمایش مثبت فقط جلوتر از کوه راشمور قبل از جشن در روز جمعه. او تا به حال سفر به این جشن با Donald Trump Jr اما بنا به گزارش ها در نیروی هوایی. او سوم شخص با امکان نزدیکی به رئیس جمهور برای تست مثبت پس از یک نوکر شخصی و یک عضو از ویژگیهای رئیس جمهور کارکنان آزمایش مثبت در گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخابات گفت: Guilfoyle شد بدون علامت بوده ولی “بلافاصله جدا” برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض به دیگران خواهد بود و استراحت. پسر رئيس جمهور که آزمایش منفی رفت به عزت قرنطینه برای 14 روز دوره معمول و لغو تمام وقایع عمومی.

تعداد موارد جدید رفت 52,104 جمعه به حدود 2.8 میلیون مرگ و میر توسط 631 به 129,438. مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که روزانه موارد می تواند به عنوان بالا تا 100000 از آنجا که این دور جدید از عفونت و مرگ و میر می تواند صعود به 148,000 در اواخر این ماه.

هفت متحده در جنوب, گزارش رکورد تک-بعد خوشه جمعه: کارولینای شمالی کارولینای جنوبی, تنسی, آلاسکا, Missouri, آیداهو و Alabama. فلوریدا و تگزاس دو نفر از مجموع 16 ایالت های جنوبی در چنگال تیس موج جدید نیز ادامه یافت به گزارش تعداد زیادی از عفونت ها و بستری شدن در بیمارستان.

فلوریدا گزارش شده نزدیک به 9,500 موارد جدید در روز جمعه یک روز پس از ثبت افزایش 10,000 نشان می دهد گریمر وضعیت روز به روز. آیلین مارتی پیشرو عمومی متخصص بهداشت گفت, اخبار محلی, سازمان فلوریدا بود “رفتن از یک میلیون مایل در ساعت در جهت اشتباه است”.

حداقل یکی از آن شهرستان میامی-Dade دولت پرجمعیت ترین نقل مکان کرد به تغییر مسیر. شهردار کارلوس Gimenez دستور داد یک شب مقررات منع رفت و آمد از ساعت 10 تا 6 بعد از ظهر, جمعه آغاز و آن را در جای خود به طور نامحدود. او نیز تعطیل قمار نوار, باشگاه, سینما و دیگر مکانهای تفریحی.

“این حکومت نظامی به معنای متوقف کردن مردم از جسارت و حلق آویز کردن با دوستان در گروه که نشان داده است به گسترش این ویروس به سرعت در حال” Gimenez در بیانیه ای گفت.

همانطور که با بقیه کشور های تیراندازی در آمریکا prions و رفت و گذشته 50,000 علامت در ماه ژوئن با توجه به یک گزارش AP به نقل از مارشال پروژه. در پایان ماه گذشته تعداد کل موارد در میان زندانیان رسیده بود حداقل 52,649 افزایش 8 درصد از هفته قبل است.

مدارک و شواهد از انسان به حیوان انتقال ویروس ظاهر نیز پس از یک سگ در گرجستان شد آلوده یافت. شش سال از مخلوط نژاد سگ بود و نشانه پس از آن صاحبان بیمار از ویروس. دو شهر نیویورک گربه ها اولین کسانی بودند که حیوانات خانگی به تست مثبت در ماه آوریل است.

یک ببر در باغ وحش نیویورک شد و اولین مورد از یک حیوان گزارش شده آلوده در آمریکا در آن گرفتار این ویروس از یک عضو از کارکنان. سه ببر و سه شیرها نیز گزارش شده آلوده در مدت کوتاهی در همان مرکز. آنها همه پس از بهبود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>