Coronavirus: خواننده کانادایی Celine Dion به تعویق انداختن نشان می دهد بیش از سرماخوردگی علائم…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

Celine Dion که به تعویق افتاد او را نشان می دهد تا نوامبر و با توجه به سرما در چهار شنبه آزمایش منفی برای coronavirus گزارش E آنلاین.

این خواننده در روز سه شنبه اعلام کرد که دو تن از آینده را نشان می دهد در پیتسبورگ و واشنگتن دی سی در حال به تعویق افتاد نوامبر را به عنوان او را با سرد است.

“ما با تاسف به اطلاع شما است که با توجه به سرد Celine Dion خواهد بود به تعویق انداختن دو اجرای شجاعت خود را در تور جهانی برنامه ریزی شده این هفته در واشنگتن دی سی و پیتسبورگ ، تاریخ نشان می دهد در حال موکول به شرح زیر است: پنج شنبه, مارس 11 در واشنگتن در پایتخت یکی از عرصه موکول شده است برای روز شنبه, نوامبر 16 سال 2020” E آنلاین به نقل از بیانیه رسمی است.

“جمعه, مارس 13 در پیتسبورگ در رنگ PPG عرصه موکول شده است برای چهار شنبه, نوامبر 18 سال 2020 اعلام این خبر بخوانید. شرکت کنندگان توصیه به نگه داشتن خود را اصلی بلیط برای استفاده بر روی موکول خرما” در این بیانیه بیشتر بخوانید.

بعد Dion کردم خودش آزمایش برای بیماری که تبدیل به منفی است.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری, علائم ویروس کشنده شامل سرفه و تب و تنگی نفس.

‘My Heart Will Go On’ خواننده شجاعت تور جهانی است که بیشتر انتظار به سر از مارس 24 در دنور.

Dion آغاز این سفر در سپتامبر سال 2019 در کانادا و در آن برنامه ریزی شده بود برای قرار دادن یک سال بعد در تاریخ 18 سپتامبر سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>