Coronavirus: در سراسر کشور مسابقه برای ردیابی تماس های از تبلیغ جلسه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | بنگلور چنای, حیدرآباد, لکنو | منتشر شده در تاریخ: 1 آوریل سال 2020 4:45:17 am

Across nation, race to trace contacts of Tabligh meeting اتوبوس سر از Nizamuddin غرب به امکانات قرنطینه در دهلی نو در روز سه شنبه بعد از ظهر. (اکسپرس عکس Praveen Khanna)

به عنوان بسیاری از 20 متحده و اتحادیه سرزمین در حال تقلا برای شناسایی و قرنطینه و آزمایش تمام کسانی که با حضور در یک جمع تقریبا 4000 نفر در مرکز Nizamuddin مقر Tablighi Jamaat در دهلی نو در اواسط ماه مارس.

موارد در حال نشان دادن در کشورهای مختلف با تامیل نادو اعلام کرد که 50 نفر از 57 COVID-19 موارد مثبت سهشنبه شدند از کسانی که در جماعت. یک روز پیش Telangana گفت که پنج کشته و آزمایش مثبت برای COVID-19 حضور داشتند در این مراسم است.

جنبش مردم از جمله این که از اتباع خارجی از اندونزی و تایلند و مالزی و کشورهای دیگر از دهلی نو به کشورهای دیگر پس از جمع آوری و ارائه شده یک مجموعه تماس ردیابی کار قبل از سلامت و مقامات اجرای قانون است.

دهلی تخلیه 1,548 مردم بیش از گذشته سه روز از 18 منطقه تست مثبت منطقه قرار داده شد و تحت سخت مستند.

آندرا پرادش شناسایی 711 نفر بود که در این جمع. از همسایه Telangana حداقل 400 نفر شرکت کننده در این نشست است. در حالی که بازگشت یک گروه از کریمنگر در دولت به همراه آورده 10 اندونزیایی. آنها از دهلی نو سفر با قطار در خواب, مربی alighted در رمگوندم در پددپللی منطقه در مارس 13, و بازدید از مساجد در حالی که سفر در autorickshaws. روز بعد آنها رفت و به کریمنگر در بازدید از چهار مساجد و تعامل با دانش آموزان است. یکی از محکومیت آزمایش مثبت در 17 مارس و مانده و نه روز بعد.

در ضمن از 711 شناسایی آندرا پرادش قرنطینه 122 در بیمارستان های خصوصی و انزوا امکانات 207 در بیمارستان های دولتی و 297 در خانه های خود. باقی مانده 87 untraceable. “ما در حال تلاش برای جمع آوری اطلاعات اگر هر کس دیگری سفر به Nizamuddin برای این دیدار” وزیر Perni Venkataramiah گفت.

در تامیل نادو مقامات گفت: 1,031 مردم با حضور در جماعت اما هنوز برای ردیابی 300. “همه آنها بازگشته اند اما بسیاری از گوشی های خاموش هستند و دیگران نه می تواند توان در آدرس خود را. حدود 400 نفر هنوز سرگردان در دهلی نو گفت:” K Shanmugam, دولت, رئیس, منشی. “ما باید به قرنطینه آنها صفحه نمایش تمام مخاطبین خود را. ما آن را در دو یا سه روز” او گفت:.

کارناتاکا قرار داده شده 78 نفر از جمله 50 اتباع خارجی در قرنطینه پس از مقامات کشف کردند که 60 سال از درگذشت مردی که در تومکور در مارس 27 نیز آلوده در مرکز. “ما مطمئن هستیم که اگر تمام 78 قرنطینه افراد شرکت کننده در جماعت در دهلی اما همه آنها از Tablighi Jamaat,” او گفت:. پلیس ادعا کرد که به عنوان بسیاری از 300 نفر مربوط به جماعت از کارناتاکا شرکت در این رویداد بین 8 مارس و آوریل 11 — و تلاش شد به قرار دادن هر کس در قرنطینه.

در کرالا, مقامات گفت: حدود 59 نفر در آن حضور داشتند این برنامه در دهلی نو و روند شناسایی شد و هنوز هم در.

نزدیک به دهلی, Uttar Pradesh دولت گفت: 157 نفر از 19 منطقه با حضور در جماعت شش نفر از آنها را آزمایش مثبت برای کوروناویروس. در روز سه شنبه یک تیم پلیس چک اقامت از همه 157 نفر برای پیدا کردن که فقط نه تا به حال بازگشت است. پس از یک معاینه پزشکی آنها قرنطینه. در بیجنر پلیس رزرو پنج عضو یک مسجد به اتهام پناه هشت اتباع اندونزی که تا به حال شرکت در جماعت. قبل از آمدن به بیجنر آنها سفر کرده بود به Odisha از دهلی نو. سفر خود را با جزئیات در Odisha هستند که به دست آورد به ردیابی زنجیره ای از مخاطبین.

در حالی که هر دو آسام و Uttarakhand گفت: آنها تا به حال سوابق افرادی که با حضور در این برنامه در دهلی آنها رها شدند که اکثر و یا همه آنها همچنان به باقی می ماند در دهلی نو. در مجموع 456 نفر از آسام در دهلی نو به صورت جماعت و گفته می شود هنوز هم در داخل و اطراف Nizamuddin مسجد. وزیر بهداشت Himanta Biswa شارما گفت: دولت خواهد قرنطینه کسی یافت می شود که بازگشت از آن وجود دارد. تمام 26 نفر از Uttarakhand بودند که در این جمع هستند هنوز هم وجود دارد گفت:.

در غرب بنگال خانه و ادارات بهداشت هنوز ردیابی چنین افرادی است. منابع گفت: به عنوان بسیاری از 73 نفر از دولت این رویداد حضور داشتند. “فرآیند شناسایی است و آنها در حال قرنطینه به مدت 14 روز و تست خواهد شد برای Covid-19” گفت: رسمی.

در حالی که Jharkhand هنوز در تلاش برای تعیین تعداد افرادی که رفت و از دولت به دهلی نو برای جماعت بیهار اضافی دبیر کل (صفحه اصلی) امیر سبحانی گفت: دولت نمی باید هر گونه اطلاعات است.
در ماهاراشترا بیش از حد دولت در امور اقلیت وزیر نواب ملک گفت: دولت نمی باید دقیق تعداد افرادی که رفت به دهلی نو مرکز در ماه مارس است. اما یک عضو جماعت که نمیخواستند نام برد و گفت: “در ماه مارس 7-9 وجود دارد aalmi mushavra (بحث و گفتگو با کارشناسان) که ممکن است با حضور بیش از 40 نفر از دولت است.”

در طول هفته گذشته J-K دولت بیش از حد سوار در یک ماموریت برای پیدا کردن چگونه بسیاری از بازدید Tablighi مرکز در دهلی نو. آن را آماده یک لیست از 800 نفر که شامل کسانی که در تماس با افراد حاضر در تجمعات. منابع رسمی گفت: دولت در حال حاضر تماس بیش از 350 افراد و قرار دادن آنها تحت قرنطینه در حالی که جستجو برای دیگران بود.

(با ورودی از انس گواتی بمبئی رانچی Dehradun, Patna, سرینگر دهلی نو)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>