Coronavirus: 68 سال که تست postive برای COVID-19 می میرد در دهلی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 13 مارس سال 2020 11:11:41 pm

delhi coronavirus death, coronavirus cases, india coronavirus cases, delhi cases coronavirus updates, coronavirus news, indian express مرحوم بود دیگر تاکید علائم مانند فشار خون بالا و دیابت.

68 سال بود که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus (COVID-19) درگذشت در دهلی بیمارستان در روز جمعه به دلیل شرکت-مير (دیابت و فشار خون بالا). این دومین مورد از coronavirus مرتبط با مرگ در کشور است.

مرحوم بود که اعتراف کرد در RML بیمارستان ششم بود مورد تایید مورد COVID 19 در دهلی نو. او ترسیم شده توسط گروه پس از او 46 ساله و پسر که با این نسخهها کار در Noida آزمایش مثبت بود در روز پنج شنبه.

وزارت بهداشت و دهلی مقامات دولتی گفت: این زن در تماس با پسر مورد پنجم از coronavirus در ملی پایتخت با سابقه سفر تاریخچه به سوئیس و ایتالیا بین فوریه 5 و 22.

“او تا به حال سابقه تماس با یک مورد مثبت. پسر کرده بود در بازگشت به هند در فوریه 23. او در ابتدا بدون علامت است اما توسعه تب و سرفه پس از یک روز و گزارش به رم منهر Lohia بیمارستان در مارس 7. “طبق پروتکل خانواده اکران شد و پس از او و مادر او را به حال تب و سرفه هر دو بستری کردند.”

Coronavirus توضیح داده شده | چگونه خانه قرنطینه با این نسخهها کار

او نمونه های جمع آوری شده در 8 مارس و وضعیت او بدتر شده یک روز بعد. “او منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه. او نمونه نیز تست مثبت برای COVID19,” وزارت بهداشت گفت. از مارس 9, او داشتن تنفسی نوسانات و ارائه شد ريوی پشتیبانی می کند.

“با توجه به شرکت مرضی شرایط او درگذشت در تاریخ 13 مارس در RML بیمارستان دهلی نو به عنوان تایید شده توسط پزشک معالج و پزشکی سرپرست” بیانیه اضافه شده است.

وزارت بهداشت و درمان گفت: آنها در انتظار گزارش نهایی از بیمارستان است. مرحوم بود دیگر تاکید علائم مانند فشار خون بالا و دیابت. این بخش ترسیم و نه اعضای خانواده اش بودند که در تماس با او اما هیچ یک از آنها را نشان داده اند هیچ نشانه ای.

اولین مورد از coronavirus مرگ در کشور گزارش شده در کارناتاکا پنج شنبه با مقامات بهداشت تایید که یک زن 76 ساله که فوت در راه خود را از حیدرآباد به زادگاه خود Kalaburagi شنبه, دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>