Coronavirus: 4 اعضای خانواده از بمبئی به کمک تست منفی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

چهار تن از اعضای خانواده 68 ساله زن بیمار که مشغول به کار به عنوان یک داخلی کمک در بمبئی را آزمایش منفی برای coronavirus بیماری یا Covid-19 مقامات گفته اند.

که زندگی در یک حلبی آباد در مرکزی بمبئی Mulund داشت Covid-19 مثبت دو روز پیش.

در آن زمان گفته شد به طور بالقوه می تواند هند را اولین مورد از Covid-19 در یک زاغه ارسال زنگ, زنگ, زنگ, چون کم درآمد محله تنگ است با بسیاری از ساکنان زندگی در یک اتاق اتاق های اجاره ای ساخت آن را دشوار برای منزوی کردن سرایت.

زن قراردادی به این بیماری پس از آمدن در تماس با یک فرد که در حال بازگشت از ایالات متحده, به گفته یک مقام ارشد از وزارت امور خارجه مدنی وزارت بهداشت خواست نامش فاش نشود.

بخش ترسیم چهار معرض خطر تماس و ‘ پنج ‘کم خطر تماس با ما’ و توصیه به آنها برای آزمایش در Kasturba بیمارستان برای جلوگیری از گسترش بیشتر.

در معرض خطر تماس با ما – او پسر دختر و دو نوه – یافت شد منفی اواخر روز شنبه. پنج کم خطر تماس توصیه شده است دو هفته خانه قرنطینه.

“هر چند نتایج در معرض خطر تماس داشت و منفی ما توصیه کرده اند که آنها را به خانه قرنطینه و برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ. تیم ما قادر به نگه داشتن سازمان دیده بان آنها را برای بعد از 14 روز گفت:” افسر نقل قول شده در بالا.

“شماره تماس پزشکان از Kasturba بیمارستان به اشتراک گذاشته شده اند آنها را به طوری که پس از آن می توانید تماس بگیرید پزشکان اگر آنها نیاز به,” او اضافه شده است.

به عنوان یک اقدام احتیاطی مدنی بدن sanitised کل زاغه – که در آن حدود 20 ، 000 نفر زندگی می کنند — و یک تیم از سلامت کارکنان مستقر به بررسی ممکن است علائم کروناویروس در زاغه نشينان. حداقل 500 نفر بازرسی شده اند که از روز شنبه و هیچ کس پیدا شد علامتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>