Coronavirus: 255 سرخپوستان آلوده در ایران, 276 سراسر جهان دولت می گوید Lok سبها

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 18, 2020 3:39:25 pm

هفته گذشته وزارت امور خارجی وزیر اضافی Dammu راوی گفته بود که دولت را به عقب فقط کسانی که سرخپوستان از کشورهای دیگر که تست منفی برای کوروناویروس.

یک روز پس از وزارت امور خارجی اعلام کرد که گزارش رسانه ها ادعا تعداد زیادی از سرخپوستان در ایران تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus نمی تواند تایید دولت گفت: Lok سبها شنبه 255 سرخپوستان بوده است شما با COVID-19 در جمهوری اسلامی است.

به دنبال شیوع کروناویروس به روز رسانی های زنده

دولت بیشتر اطلاع داد که 12 نفر آلوده شده با این ویروس در امارات متحده عربی پنج در ایتالیا و در هنگ کنگ و کویت سریلانکا و رواندا. تا دوشنبه 389 سرخپوستان در حال بازگشت از ایران ویژه پرواز از جمله 205 زائران.

روز سه شنبه وزارت امور خارجی وزیر اضافی Dammu راوی گفت: آن را تنها می تواند تایید “برخی از موارد مثبت”. “این کاملا امکان پذیر است که یک کشور که دارای چنین بزرگ گسترش ویروس می تواند برخی از موارد مثبت در میان اتباع هند. اما من نمی توانم تایید به شما اگر لیست است که در حال گردش در رسانه های اجتماعی درست است,” او گفت:.

هفته گذشته راوی گفته بود که دولت را به عقب فقط کسانی که سرخپوستان از کشورهای دیگر که تست منفی برای کوروناویروس. “اگر سرخپوستان تست مثبت در جای دیگر انتظار داریم که این کشور آنها را به مراقبت از آنها را مانند ما انجام می دهند با اتباع خارجی (اینجا) او گفت:” در مارس 12.

چند تن از زائران که در ایران گفت: هند اکسپرس از طریق تلفن که بیش از 800 سرخپوستان بودند در حال حاضر رشته در شهر قم. 44 ساله زائر از له گفت و 18 نفر دیگر در 53 عضو گروه آزمایش مثبت اما هیچ تلاش شده بود برای جداسازی آنها.

“من نمونه گرفته شده توسط یک سفارت هند تیم یک هفته پیش. ما مطلع شده است که 19 از ما مثبت هستند. از یک روز ما شده اند و خواستار آن است که ما باید در انزوا نگه داشته است.”

یکی دیگر از زائر در قم اصرار دولت هند به آنها را به عقب گفت: بیش از 200 “مثبت” مورد بوده است معطوف به تسهیلات ارائه شده توسط ایران است.

بیش از 16,000 از بیش از 18,000 تایید موارد این ویروس در سراسر خاورمیانه گزارش شده در ایران با این کشور شمار کشته شدگان رو به افزایش 135 روز سه شنبه به 988.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>