Coronavirus: 227 جدید موارد مثبت در سراسر کشور با 11 مرگ و میر بیشتر; دولت می گوید هیچ…

این COVID-19 بحران به نظر می رسد افزایش در روز دوشنبه با حداقل 11 جدید مرگ و میر از جمله شش از Telangana که حضور داشتند مذهبی جماعت در ملی پایتخت Nizamuddin منطقه در اوایل این ماه در حالی که دولت گزارش 227 تازه موارد عفونت در سراسر کشور — بالاترین برای یک روز.

در حالی که اتحادیه وزارت بهداشت نگهداری ویروس کشنده بود و هنوز هم در محلی انتقال مرحله در هند و در عین حال به حرکت به جامعه انتقال فاز دیوان عالی کشور هشدار داد که ترس و وحشت در حال تبدیل شدن به یک مشکل بزرگتر از coronavirus.

دولت همچنین گفت: هیچ فوری طرح به گسترش 21-day مستند دوره که وارد ششمین روز دوشنبه در حالی که ارتش هند را رد کرد و به عنوان “جعلی” رسانه های اجتماعی پست های مورد اضطراری ممکن است اعلامیه در ماه آینده.

در آخرین به روز رسانی اتحادیه وزارت خانه گفت: dealth تلفات با توجه به COVID-19 افزایش یافته و به 32 و تعداد کل موارد مثبت به 1,251 به عنوان در شنبه 9.30 PM از 1,024 موارد مثبت و 27 کشته در روز یکشنبه. در حالی که وجود دارد بیش از 1100 فعال موارد نزدیک به 100 درمان شده است.

در حالی که این کشور به روز رسانی شامل تنها یک مرگ از Telangana دولت بعد از آن در شب در بیانیه ای گفت که شش نفر از این دولت که با حضور یک جماعت در دهلی Nizamuddin فوت کرده اند با توجه به کوروناویروس.

به گفته مقامات بیش از 2000 نماینده از جمله از اندونزی و مالزی حضور داشتند که تبلیغ-e-جماعت جماعت در Nizamuddin غرب از مارس 1-15. بیش از 200 نفر پذیرفته شده اند به بیمارستان پس از نشان دادن علائم بیماری و نتایج آزمون برای بسیاری از آنها انتظار می رود در روز سه شنبه.

پلیس دهلی محاصره این منطقه پس از چندین نفر نشان داد علائم کروناویروس پس از در نظر گرفتن بخشی در یک مذهبی جمع آوری چند روز پیش.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal بعد به دستور شاه در برابر کسی که رهبری جماعت.

در حالی که در سراسر کشور شمارش از تایید موارد عفونت در روز دوشنبه توسط 227 — بزرگترین روز افزایش می دهد — به 1,251 حداقل 25 تازه موارد گزارش شده از دهلی به تنهایی در نظر گرفتن سرمایه های ملی را به شمارش 97 طبق دهلی نو در بخش بهداشت و درمان.

تازه coronavirus موارد گزارش شده از چندین ایالت از جمله Rajasthan, Haryana, West Bengal و Uttar Pradesh, از جمله در Noida در منطقه سرمایه ملی.

دولت دهلی نو تبدیل آن 11 مدارس به شب پناهگاه در تلاش برای کمک به کارگران مهاجر اقامت در این شهر در طول مستند دوره خواهد بود که در علاوه بر این به موجود 238 شب پناهگاه در شهر.

تعامل با سازمان های درگیر در کار اجتماعی از طریق ویدئو کنفرانس نخست وزیر نارندرا از آنها خواست برای مقابله با اطلاعات غلط و خرافات در coronavirus به عنوان او مشاهده کرد که مردم شده اند از موازین اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای به نام باور.

مودی نیز برگزار شد یک ویدیو کنفرانس با 130 هند ماموریت های خارج از کشور در COVID-19 و گفت: زمان فوق العاده ای نیاز به راه حل های فوق العاده ای و با اشاره به “بی سابقه” و مراحل اولیه گرفته شده توسط هند از اواسط ژانویه به کاهش خطر ابتلا به واردات coronavirus عفونت و جلوگیری از شیوع بزرگ.

این اتحادیه با وزارت بهداشت در آن روزانه مطبوعاتی گفت: COVID-19 است که هنوز هم در محلی انتقال مرحله در هند و از آن زمان 12 روز برای موارد عفونت به افزایش از 100 تا 1000 در نرخ افزایش آهسته تر از برخی از کشورهای توسعه یافته است.

مشترک وزیر در وزارت بهداشت Lav Agarwal تأکید شده است وجود دارد هیچ جامعه انتقال به عنوان رتبهدهی نشده است.

در اوایل روز یکشنبه یک SOP (روش عملیاتی استاندارد) صادر شده توسط وزارت بهداشت تا به حال با اشاره به زمان فاز COVID-19 همه گیر در هند به عنوان “انتقال محلی و محدود جامعه انتقال”.

Agarwal خواست اجتماعی را حفظ فاصله و گفت حتی یک فرد بی دقتی ممکن است منجر به گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس.

او نسبت به روند کند افزایش موارد در هند برای مشارکت مردم در شدت اجتماعی فاصله دستورالعمل و جمعی پیشگیرانه اقدامات صورت گرفته توسط این مرکز در پشت سر هم با دولت های ایالتی.

در سراسر جهان چوب خط حساب کردن از مرگ و میر عبور 35,900 با بیش از 26,000 افراد در حال مرگ در اروپا است. در سطح جهان بیش از 7,40,000 مردم شده است شناسایی مثبت تا کنون که نزدیک به 1,42,300 بهبود طبق گزارش های مختلف.

در انگلستان پرنس چارلز به نظر می رسد دوره نقاهت نقل مکان کرد و از خود و جداسازی اما نخست وزیر اسرائیل وارد قرنطینه پس از یک دستیار آزمایش مثبت برای این ویروس مرگبار است.

رامان R Gangakhedkar رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفت: 38,442 آزمایشات انجام شده تا در حال حاضر در هند که 3,501 انجام شد در روز یکشنبه.

او گفت: 47 آزمایشگاه های خصوصی داده شده است موافقت برای انجام COVID-19 آزمون در سه روز گذشته 1,334 آزمایشات انجام شده در آزمایشگاه خصوصی.

اما دولت تا به حال روشن است که هیچ فوری طرح به گسترش 21-day مستند که نگرانی خاموش کردن کسب و کار در سراسر کشور برای مقابله با گسترش ویروس ممکن است باعث شدید اقتصادی و اجتماعی پریشانی.

ارتش هند نیز روشن است که هیچ تلاش است که آغاز به طناب در خدمات بازنشسته و پرسنل ملی دانشجوی دانشکده افسری سپاه و داوطلبان ثبت نام تحت طرح ملی خدمات, در پی coronavirus بحران است.

دیوان عالی کشور نیز پا در میان یک بحران ایجاد شده توسط هزاران نفر از کارگران مهاجر در تلاش برای بازگشت به خود بومی مکان پس از ارائه بیکاری و بی خانمان با توجه به مستند.

دادگاه راس مشاهده شده است که وحشت و ترس در حال تبدیل شدن به یک “مشکل بزرگتر از coronavirus” و به دنبال یک گزارش وضعیت از این مرکز روز شنبه در اقدامات انجام شده برای جلوگیری از خروج.

شنیدن دو دادخواست جداگانه از طریق ویدئو کنفرانس در دادگاه گفت: آن را نمی خواهد ایجاد سردرگمی بیشتر با صدور دستورالعمل ها در اقداماتی که دولت در حال حاضر به در نظر گرفتن قبل از به دنبال در گزارش وضعیت از مرکز.

به طور جداگانه به دولت گفت: همه بخش های آن به پرداخت با اولویت بالا به شکایات مربوط به کوروناویروس.

راه آهن هیئت مدیره گفت: آن منطقهای واحدهای آماده برای تبدیل تا 20 ، 000 آموزش مربیان به جداسازی بخش درمان COVID-19 بيمار.

مراحل نیز راه اندازی شده است برای آزاد کردن هزاران نفر از زندانیان در زندان به سر می برند در سراسر کشور در دولت موقت به قید وثیقه و یا آزادی مشروط در یک گام بی سابقه ای برای جلوگیری از گسترش coronavirus و همچنین برای جلوگیری از هر گونه درگیری.

در میان موارد جدید, 16 جدید کروناویروس موارد مثبت گزارش شده در اوتار پرادش در نظر گرفتن مجموع شمارش در دولت به 88. از این 14 به طور کامل بهبود یافت و مرخص شد در حالی که سرمایه های ملی را مجاور Gautam Buddh نگر منطقه به تنهایی گزارش 36 مورد, مقامات گفت.

بالا مقامات دولت در سراسر کشور از جمله در پایتخت کشور هشدار داده بودند سخت عمل برای هر گونه سستی در طول مستند دوره است.

در غرب بنگال وزیر Mamata بانرجی هشدار داد که هر یک ostracizing بهداشت و درمان کارگران درمان COVID-19 بيمار دستگیر خواهد شد.

در اوتار پرادش برخی از مسئولان دیده می شد با زور و اجبار sanitising یک گروه از مهاجران با ‘مواد شیمیایی” که باعث apex حقوق کودک بدن NCPCR به تقاضا انضباطی و کیفری اقدام علیه مقامات مسئول این کار است.

کنگره و دیگر احزاب مخالف نیز خواستار اقدام بر چنین رفتاری.

اصلی ترین حزب مخالف همچنین خواستار آن شدند که دولت مرکزی را در یک قانون یا قاعده برای اطمینان از هیچ نو سنگر سازی از کارگران در بخش خصوصی به مدت شش ماه تا ماه اوت در پی مستند با توجه به کوروناویروس.

ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم نامیده می شوند “ولخرجى و ناکافی” دولت بسته اقتصادی برای فقرا در پی شیوع کروناویروس و خواست آن را به اعلام “جسورانه” بسته مالی.

او گفت: تقویت اعتماد به نفس کمک های مالی برنامه ریزی شده است باید اعلام کرد که قبل از اعمال این مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر