Coroanvirus مستند در ایتالیا کاهش بیش از 15 میلیون نفر در منطقه شمال

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بیش از 15 میلیون نفر در سراسر گسترده نوار از شمال ایتالیا شد و در روز یکشنبه به پیدا کردن خود را قطع از بقیه کشور پس از دولت تحمیل مجازی مستند به جلوگیری از coronavirus ،

نخست وزیر جوزپه کونته امضا کردن در برنامه است که صرفا محدود به جنبش در داخل و خارج از شمال از جمله ونیز و سرمایه مالی میلان برای نزدیک به یک ماه است.

“ویروس بسته قلب شمال” Stampa روزانه تیتر بخوانید در حالی که Il Messaggero رفت و با “نیمی از ایتالیا خاموش”.

معلوم نبود با این حال چگونه به شدت سفارش خواهد اجرا شود و یا چگونه مقامات می تواند مردم را از ترک.

این حکم گفت که مردم تنها با یک “جدی” دلیل است که نمی توان به تعویق افتاد مانند کار فوری یا مسائل خانواده اجازه داده می شود در داخل یا خارج از مناطق قرنطینه که بر یک چهارم از ایتالیا با جمعیت 60 میلیون.

اما آن را اجازه می دهد برای بازگشت به خانه های کسانی که در مناطق آسیب دیده اما زندگی در جاهای دیگر از جمله گردشگران است.

پرواز به نظر می رسد عامل به طور معمول از میلان و ونیز فرودگاه در حالی که کسب و کار به طور معمول در ایستگاه های قطار.

در خیابان های شهر میلان شد تا حد زیادی خالی است.

با بیش از 230 مرگ و میر ایتالیا ثبت شده است که بیشترین مرگ و میر از COVID-19 بیماری از هر کشور در خارج از چین که در آن شیوع آغاز شد و در ماه دسامبر.

قوانین جدید آمد و در مدت کوتاهی پس از انتشار این خبر تعداد افراد آلوده تا به حال شروع به پریدن کرد بیش از 1200 در یک دوره 24 ساعته.

‘عدم اطمینان و اضطراب و سردرگمی’

این طرح به بیرون درز شد به رسانه ها توصیه خشم کونته که ناودان از آن به عنوان “غیر قابل قبول” گفت: آن را ایجاد کرده بود “عدم اطمینان و اضطراب (و) سردرگمی”.

ایتالیایی virologist روبرتو Burioni توصیف نشت یکشنبه در توییتر به عنوان “خالص جنون”.

“این پیش نویس بسیار سخت فرمان است به بیرون درز جرقه وحشت و ارشاد مردم را امتحان کنید و فرار از (سپس) نظری منطقه قرمز حامل ویروس با آنها گفت: در رسانه های اجتماعی.

“در پایان, تنها, اثر, است, به کمک این ویروس به گسترش است. من برای کلمات از دست رفته”.

این ویروس در حال حاضر به 22, ایتالیایی, مناطق و اول مرگ و میر ثبت شده در ایتالیا را کمتر و پزشکی مجهز جنوبی.

‘به نوبه خود در اطراف’

رئیس منطقه Puglia در جنوب ایتالیا التماس کرد با تفکر هر کسی از بازگشت از لومباردی و 11 استان در مستند — که شامل شهرهای پارما و Rimini — به “متوقف کردن و به نوبه خود در اطراف”.

“من صحبت کردن به شما به عنوان اگر شما فرزندان من برادران من نوه من,” او گفت: on Facebook.

“دریافت کردن (قطار) در اولین ایستگاه دریافت نمی در پروازهای باری و بریندیسی, به نوبه خود اتومبیل خود را در اطراف با اتوبوس در توقف بعدی. نمی آورد و این بیماری همه گیر به Puglia.

“شما در حال حمل به ریه ها از برادران و خواهران خود را پدربزرگ و مادربزرگ عموهای عموزاده و پدر و مادر این ویروس است که به شدت تیره و تار نظام سلامت در شمال ایتالیا,” او گفت:.

هر کسی را که در این سفر به هر حال می توان در واجب قرنطینه به مدت 14 روز ،

ایتالیا پیدا کرده است خود را در خط مقدم مبارزه جهانی علیه ویروس با بیش از 5800 عفونت های ثبت شده در هفت هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>