پلیس گام تا ترکیب عملیات در شمال Telangana پس از مائوئیست فعالیت intensi…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ضد مائوئیست نیروهای Telangana پلیس باید خود را تشدید کرده ترکیب عملیات در جنگل های شمال Telangana; گزارش زیر که مائوئیست ها را افزایش داده اند فعالیت های خود را در این کمربند قبیله ای در تلاش به دست آوردن مجدد خود را نگه دارید و بر روی Telangana.

ترکیب عملیات به طور مستقیم تحت نظارت دولت مدیر کل پلیس M Mahender ردی که تور مناطق منچریل, Kumaram Bheem-Asifabad و Mulugu مناطق هم مرز با ماهاراشترا و Chhattisgarh از جایی که مائوئیست ها معمولا وارد Telangana.

روز شنبه پلیس منتشر شد پوستر در سراسر مناطق مرزی این مناطق همراه با نام بالا مائوئیست رهبران که شده است به طور فعال و پیشرو در منطقه 12 کمیته در Telangana.

پددپللی منطقه پوشش کمیته Jayashankar Bhupalpally, Mahabubabad و واراناگل (rural) منطقه توسط رهبری Kankanala راجی Reddy; Eturnagaram Mahadevpur منطقه توسط کمیته Reena; Venkatapuram-Vajedu منطقه توسط کمیته Ungi, یللندو-Narsampet منطقه توسط کمیته Mangu; منچریل-Kumaram Bheem منطقه کمیته رهبری Mailarapu Adelu نام مستعار Bhaskar; stephanie wing area کمیته رهبری Lingamma; Indravelli منطقه توسط کمیته Warghese; Chennur-سیرپور منطقه توسط کمیته Narasimha Rao; Charla-Sabari منطقه توسط کمیته Sammakka نام مستعار Sarada; Manugu منطقه کمیته توسط Rasool; Bhadradri کتهگودم-East Godavari بخشی کمیته توسط Sambaiah; و Telangana اقدام کمیته رهبری Bade Chokka رائو نام مستعار Damodar.

ظاهرا این منطقه کمیته ها فعال شده اند و وظیفه سپرده جذب بیشتر جوانان و قبایل را به مائوئیست کادر آن مواجه است کمبود. “مائوئیست ها به نظر می رسد که استفاده از Covid-19 بحران حاکم در دولت است که مجبور است دولت های منطقه و نیروی انتظامی برای منحرف کردن توجه خود را به مقابله با همه گیر” یک مقام ارشد پلیس گفت:.

مدیر کل پلیس M Mahender ردی که ماند قرار داده و در Mulug برای دومین روز متوالی در روز شنبه به خبرنگاران گفت: در روز جمعه که مائوئیست ها تا به حال تشدید فعالیت های خود را در قبیله ای لانه در چند هفته گذشته برگشتاندن گناه Adivasis و ایجاد ترس در میان آنها بیش از این پیشرفت شاهد بودن.

او گفت: اداره پلیس تا به حال خود را تشدید کرده ترکیب عملیات با 500-عجیب و غریب پرسنل پلیس و حرکت تیم ملی بود که دنبال او گفت که پلیس تا به حال روابط صمیمی با مردم در حالی که در نظر گرفتن بخشی در ضد مائوئیست عملیات.

“ما در حال رفتن به خنثی کردن تلاش خود را برای به دست آوردن جای پایی در Telangana توسط همه به معنی” او گفت و خواست Adivasis به گسترش حمایت از مائوئیست ها با ارائه آنها سرپناه و مواد غذایی است.

در روز سه شنبه شب نیروهای پلیس در حال تبادل آتش با مائوئیست ها در نزدیکی Thokkuguda روستای Thiryani بلوک در Kumaram Bheem Asifabad منطقه. پنج عضو تیم ملی به رهبری حزب مائوئیست Telangana عضو کمیته Mailarepu Adellu نام مستعار Bhaskar که حامل یک پاداش نقدی lakh 25 تومان موفق به فرار از نقطه.

روز جمعه شاخص تورم مصرف کننده (مائوئیست) Telangana کمیته امور خارجه سخنگوی Jagan با صدور بیانیه ای متهم Telangana پلیس را به تلاش برای از بین بردن حزب با هدف قرار دادن گناه Adivasis و دستگیری گذراند.

“در حالی که حزب ما شده است با رعایت خویشتن داری با غرقه شدن در ضرب و جرح در زمینه Covid-19 گیر نیروهای امنیتی دولت و دولت مرکزی شده اند رها کردن یک حکومت ترور و وحشت در مناطق قبیله ای” Jagan ادعا.

او هشدار داد که اگر پلیس متوقف نمی حملات در Adivasis و حزب مائوئیست فعالان Telangana Rashtra Samithi و Bharatiya Janata رهبران حزب خواهد بود به شدت مجازات مردم را در دادگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>