توسط: اکسپرس سرویس خبری | Jalandhar | منتشر شده در تاریخ: 14 فوریه سال 2020 1:57:50 pm

Punjab farmer protests, anti farmer budget, pUnjab farmers burn anit farmer budget, Bhartiya Kisan Union, Krantikari Kisan Union, All Indian Kisan Sabha Punjab, punjab news, indian express تمام هشت اصلی کشاورز سازمانهای دولتی از جمله Bhartiya Kisan اتحادیه (BKY) Ekta, Daukaunda, Krantikari Kisan اتحادیه پنجاب دموکراتیک سبها دموکراتیک Kisan سبها, همه, هندی, Kisan سبها Kisan سبها پنجاب و چندین نفر دیگر شرکت کننده در تظاهرات. (اکسپرس عکس: Sahil Walia/فایل/بازنمودی)

صدها نفر از کشاورزان مزرعه کارگران و روزانه شرط سوخته نسخه از بودجه اتحادیه در روز پنج شنبه خواستار آن را “ضد کشاورز” و “ضد-ضعیف” در 19 ولسوالی پنجاب.

تظاهرات صورت گرفت در منطقه heaquarters و 62 زیر بخش ها. تمام هشت اصلی کشاورز سازمانهای دولتی از جمله Bhartiya Kisan اتحادیه (BKY) Ekta, Daukaunda, Krantikari Kisan اتحادیه پنجاب دموکراتیک سبها دموکراتیک Kisan سبها, همه, هندی, Kisan سبها Kisan سبها پنجاب و چند تن دیگر از شرکت در آنها و گفت: آنها به زودی ساخته شده و برنامه ریزی برای طولانی “مبارزه”.

آنها مطرح شعار علیه مودی دولت خواستار کاهش “هزینه دیزل, دانه, کود, پخت و پز در گاز و برق”. آنها همچنین گفت که دولت باید صرف وام از دهقانان به جای استفاده از خانه های سازمانی و اطمینان از خرید برنج به میزان 1.5 برابر از کل هزینه تولید.

اعتراض کشاورزان نیز از دولت خواست برای جلوگیری از اخراج Arhatiyas و توقف MNCs و خانه های سازمانی از کنترل بازارهای کشاورزی.

“بودجه پیشنهادی سال جاری داده اند هیچ کمک به بخش کشاورزی و هزینه کل برای کشاورزی آبیاری و توسعه روستایی مطرح شده توسط تنها 5.6 درصد نسبت به بودجه سال گذشته است که بسیار کمتر در مقایسه با هزینه تورم” گفت: BKU Dakunda دبیر Jagmohan Singh اضافه کرد که آنها در حال آماده شدن برای یک مبارزه طولانی و استراتژی برای همان خواهد بود chalked در سطح ملی جلسه کشاورز گروه در دهلی نو در فوریه 28.

“زمانی که همه کارشناسان در حال صحبت کردن در مورد قرار دادن پول بیشتر در دست مردم (برای افزایش درآمد خود را) برای ساخت روستایی, اقتصاد, بودجه های پیشنهادی به کاهش رفاه بودجه ترک دهقانان فقیر گفت:” Jagmohan.

“دولت همه را برای ضربه زدن به کشاورزان با کاهش یارانه غذا از Rs 1.84 لاخ کرور روپیه به تومان 1.15 لاخ کرور روپیه کود یارانه از 79,000 تومان کرور روپیه به تومان 71,000 کرور و نیز وجود دارد یک پیشنهاد برای کاهش مواد غذایی شرکت از هند (FCI)” گفت: کشاورز رهبر Gurmail Singh اضافه کرد که حتی MNREGA بودجه شده اند کاهش می یابد از Rs 71,002 کرور روپیه به تومان. 61,500 کرور.

“Ayushman بهارات بودجه شده اند کاهش می یابد و هیچ افزایش در بیمه بودجه که در آن شرکت به دست آورده اند یک ثروت باد آورده تومان 18,830 کرور روپیه در سال تحت PM Fasal بیما Yojna (PMFBY),” کشاورزان گفت.

“انتخابات رشوه صادر شده به کشاورزان تحت PM KISAN Samman Nidhi اختصاص داده شد 75,000 تومان کرور روپیه اما بیش از 50 درصد کشاورزان هنوز به دریافت دو نفر از سه اقساط این صندوق سالانه” گفت: Jang سینگ.

به منظور تسهیل MNCs و شرکت ها به مودی دولت پیشنهاد کرده است خوشه کشاورزی یک منطقه یک محصول و یک شرکت برای بازاریابی که آمار کشاورزان سخت معترضان بیشتر گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su