پلیس در میان 4 برگزار شد ‘مخرب’ ساختار دینی در

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | لکنو | منتشر شده: مارس 30, 2020 12:41:43 am

up, up police, damaging religious structure, up news, uttar pradesh cop, indian express یک پلیس sub-بازرس (SI) و سه نفر دیگر دستگیر شدند به اتهام آسیب رساندن به یک ساختار دینی در Saduapura ایجاد کرد. (تصویر نماینده)

یک پلیس sub-بازرس (SI) و سه نفر دیگر دستگیر شدند به اتهام آسیب رساندن به یک ساختار دینی در Saduapura روستا در Sahso ایستگاه پلیس در منطقه اتاوا منطقه در روز جمعه. پلیس گفت که S-I, Vijay Pratap بود مستقر در روستا است که قابل Dalit جمعیت به اطمینان حاصل شود که ساکنان محلی به دنبال مستند بخشنامه.

Pratap گفته گفت: مردم برای جمع آوری در یک نقطه در روستا و تحریک آنها برای صدمه زدن به یک ساختار دینی با اصرار آنها را “ایمان به هر خدا و الهه” منابع پلیس گفت:. یک تیم پلیس بعد رو ساختار تعمیر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>