نکات آشپزی, یوگا حفظ Ashok Gehlot را MLAs مشغول در راجستان هتل

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

از تمرین یوگا برای گرفتن راهنمایی پخت و پز راجستان کنگره MLAs از Ashok Gehlot اردوگاه هستند خود درگیر شدن در فعالیت های مختلف در یک هتل پنج ستاره در دهلی نو بزرگراه جایی که آنها شده اند ماندن از دوشنبه در بحبوحه بحران سیاسی در دولت است.

در بسیاری از عکس ها و ویدئوها در رسانه های اجتماعی برخی از قانون گذاران دیده انجام یوگا در هتل چمن تراکم در اطراف یک آشپز پخت و پز مواد غذایی, تماشای فیلم, بازی carrom و جشن تولد یک MLA.

در یک ویدئو که عمدتا زنان قانونگذاران از جمله وزیر Mamta Bhupesh و المپیک کریشنا Poonia دیده می شود در میان دیگران تراکم در اطراف یک آشپز است.

در نظر گرفتن یک حفاری در کنگره, Bharatiya Janata Party متهم MLAs نقض اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای میان coronavirus بیماری همه گیر.

“این MLAs دیده می شود بدون ماسک صورت و اجتماعی زیر فاصله هنجارهای. دولت است که اجازه می دهد جمع آوری بیش از 50 نفر در نظر همه گیر اما هیچ حکومت چنین است پس در اینجا” BJP دولت رئیس جمهور Satish Poonia گفت.

“وجود دارد هیچ حکومت در دولت در حال حاضر. مردم به دنبال در وزرا (برای رهایی) اما آنها مشغول هستند و در هتل های لوکس,” او گفت:.

این MLAs شد معطوف به هتل پنج ستاره در دهلی نو بزرگراه در جیپور پس از جلسه کنگره مقننه در ارشد وزیر اقامت در روز دوشنبه.

Sachin خلبان و 18 سایر MLAs شورش کردند علیه Ashok Gehlot دولت است.

کنگره اتحاد اخراج خلبان Vishvenda سینگ و رامش مینا از Gehlot کابینه و به حالت تعلیق عضویت حزب از دو MLAs — Vishvendra سینگ و Bhanwarlal Sharma — خود را به اتهام دست داشتن در “توطئه برای سرنگونی دولت”.

پس از اعلامیه های از رد صلاحیت صادر شده به آنها توسط مجلس سخنران بر اساس شکایت توسط دولت رئیس شلاق ماهش Joshi, 19 MLAs از جمله خلبان نقل مکان کرد و یک حکم دادخواست در دادگاه عالی به چالش کشیدن استفاده نمي نماييد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>