‘پخت و پز – کمک به مادر است که واقعا سرگرم کننده’: تیرانداز Anjum Moudgil با بهره گیری از…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تیرانداز Anjum Mougil به خانه بازگشت به Ludhiana در اوایل این هفته در روز چهارشنبه پس از محاکمه در دهلی نو. او تا به حال شده است آموزش به طور مداوم و در حال حاضر با عدم اطمینان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در ورزشی, برنامه پنجاب تیرانداز امیدوار است به برخی از صرف زمان با خانواده و استراحت.

“تا 31 آن را برای ما, بنابراین من فقط می خواهم به کار کردن در خانه و با خانواده است. به عنوان هیچ چیز تایید شده است برای ماه های آینده,” او می گوید هندوستان تایمز در مصاحبه ای منحصر به فرد.

در یک لحظه زمانی که هند و بسیاری از جهان است که در مستند با توجه به گسترش COVID-19, Anjum می گوید او با بهره گیری از کمک کردن در کارهای خانه. شناخته شده به عنوان یک مشتاق هنرمند پنجاب تیرانداز نیز در چند نمایشگاه نقاشی در خانه.

“من بود بهر حال برنامه ریزی برای استراحت بعد از ISSF جام جهانی در دهلی نو. پس در حال حاضر ما همه در خانه من استراحت و گذراندن زمان با هر کس در خانه است. من نیز نقاشی و برنامه ریزی برای کار در آنجا آثار هنری به عنوان امکان پذیر است. من همچنین پخت و پز و کار در خانه – تمیز کردن و انواع و اقسام کمک به مادر من است که واقعا سرگرم کننده,” او می گوید.

با دقیق سفر برای آموزش و مسابقات ورزشکاران نیست به صرف مقدار زیادی از زمان را با خانواده خود را. انجم می گوید این زمان خوبی برای همه به ماندن در خانه و با عزیزان خود. “من احساس می کنم آن را واقعا خوب برای بسیاری از ورزشکاران که در این زمان اجباری با خانواده و به در خانه. آن مهم است برای انجام این کار به عنوان خوب,” او می گوید.

هنگامی که همه چیز شروع به افزایش

Anjum بود در دهلی نو در اردوگاه های آموزشی در اوایل این ماه. در مورد دو هفته اول ISSF جام جهانی بود را در حدود دو هفته و Moudgil آموزش رفتن به خوبی و طبق برنامه. سپس به آرامی همه چیز شروع به نوبه خود. با توجه به شیوع کروناویروس در سراسر جهان از ورزشکاران شش کشور تصمیم به شرکت در این مسابقات است. بعد ISSF اعلام کرد که رتبه بندی امتیاز حذف شدند از این مسابقات است. چند روز بعد این مسابقات به تعویق افتاد. انجم به یاد می آورد آن زمان از سردرگمی برای بورس در اردوگاه.

“ما اشتباه گرفته بودند با توجه به رقابت ما برنامه برای ماه های آینده. دیگر رویدادهای ورزشی در سراسر جهان شد همچنین تحت تاثیر قرار گرفتن بنابراین ما آگاه بودند که هیچ چیز را می توان پیش بینی کرد. ما در حال انتظار برای دیدن و نهایی و تایید اخبار در مورد رقابت. ما باقی مانده متمرکز کردن, آموزش, اگر چه, مهم نیست که چه سناریو” او به یاد می آورد.

زمانی که این مسابقات به تعویق افتاد, Anjum اعتراف کرد که چند بورس نا امید شدند. “ما در انتظار این رقابت,” او می گوید. “اما هر کس با درک اهمیت مسابقات که به تعویق افتاده و لغو شود.”

این نیز زمانی که بورس گرفتن تماس از پدر و مادر نگران از بازگشت به خانه. “بدیهی است که پدر و مادر نگران در مورد بچه های خود را و آنها می خواستند ما را به بازگشت به خانه به دلیل وضعیت در هند بود شروع به خراب شدن” او می گوید. پس از دیدار با NRAI جمهور Raninder سینگ و مربیان تصمیم بر آن شد که بازیکنان خواهد ماند در اردوگاه تا تا محاکمه ها به پایان رسید و پس از آن به خانه بازگشت.

در بازی های المپیک توکیو

Coronavirus همه گیر است و همچنین قرار دادن یک علامت سوال در زنده ماندن از برگزاری بازی های المپیک توکیو در ماه ژوئن این سال است. چندین ورزشی بدن از جمله ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست (USATF) نامیده می شود برای به تعویق افتادن این مسابقات است. وقتی پرسیده شد که اگر آن را امکان پذیر خواهد بود برای برگزاری بازی های المپیک در این سال Anjum گفت: “من تردید در مورد این. اما به دنبال در این شرایط من فکر می کنم بهتر است اگر ما منتظر یک ماه و دریافت یک تصویر واضح تر در مورد آینده مسابقات است.”

Anjum یکی از اولین هندی تیرانداز به کیسه های توکیو بازی های المپیک سهمیه در 10m air rifle. او پس از برنده یک مدال نقره در ISSF قهرمانی جهان در چنگون در سپتامبر سال 2018 است. در حال حاضر نیاز به قرار دادن همه چیز در پشت سوز است انجام وظیفه ای دشوار برای 25 سال.

“بله این مشکل در این زمان به ترک آموزش و محیط رقابتی در پشت, به خصوص زمانی که بازی های المپیک فقط یک زن و شوهر از ماه دور. اما این یک مسئله جهانی است و همه باید در این زمان,” او گفت:.

“من به همه توصیه به امن و شهروندان مسئول و عزت خود را منزوی در خانه. استفاده از زمان در خانه به درستی و وحشت نکنید” او امضا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>