‘قابل توجه تسهیلات در بسیاری از مناطق پس از مه 3: MHA

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 29 سال 2020 10:05:00 pm

coronavirus, coronavirus news, lockdown, lockdown after May 3, covid 19 india tracker, coronavirus latest news, covid 19 india, coronavirus latest news, coronavirus india, coronavirus india news, coronavirus india live news, coronavirus in india, coronavirus in india latest news, coronavirus latest news in india, coronavirus cases, coronavirus cases in india, coronavirus lockdown, coronavirus india update, coronavirus india state wise یک NDRF پرسنل با پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ اسپری ضد عفونی کننده داخل محل مالیات بر درآمد در تزپور چهارشنبه. (عکس: PTI)

گمانه زنی ها در مورد اینکه آیا این مستند در سراسر کشور برداشته خواهد شد پس از مارس 3, اتحادیه وزارت خانه دانست و گفت: قوانین جدید خواهد آمد در اثر پس از آن تاریخ به “تسهیلات قابل توجهی به بسیاری از مناطق”.

وزارت امور, سخنگوی گفت: در یک صدای جیر جیر: “MHA برگزار جامع جلسه بررسی در این مستند وضعیت امروز است. بوده است وجود دارد دستاوردهای عظیم & بهبود در وضعیت با توجه به مستند تا به حال. به اطمینان حاصل شود که این سود نیست حیف و میل و دور lockdown دستورالعمل باید به شدت مشاهده شده تا 3rd ممکن است.”

“دستورالعمل جدید برای مبارزه با COVID19 را به اثر از 4 مارس که باید تسهیلات قابل توجهی به بسیاری از مناطق. اطلاعات بیشتر در مورد این باید ابلاغ در روز به” به آن اضافه شده است.

در اوایل همان روز وزارت خانه مجاز بین دولت و جنبش رشته کارگران مهاجردانش آموزان و گردشگران است.

این MHA اظهار داشت که این باید انجام شود از طریق متقابلا توافق بین دو کشور و حرکت انجام شده در sanitised اتوبوس با نیاز اجتماعی فاصله. تنها افراد بدون علامت خواهد بود و مجاز به سفر. دوم ارزیابی سلامت آنها خواهد شد پس از ورود در صفحه اصلی خود دولت است. بر این اساس آنها را نگه داشته در خانه و یا نهادی قرنطینه پس از ورود.

قبلا در یک کنفرانس ویدئویی با نخست وزیر نارندرا چند متحده تا به حال مورد علاقه گسترش در سراسر کشور مستند در بعضی از فرم. “خلق و خوی بود به نفع ادامه مستند با امتیازات” تامیل نادو سانتی متر V Narayanasamy گفته بود هند اکسپرس پس از ویدئو کنفرانس.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>