یک روز قبل از دهلی مجمع انتخابات شیو سنا ستایش کرده است, دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, برای کار انجام شده توسط Aam Aadmi Party (AAP) و ناودان Bharatiya Janata Party برای آنچه که از آن به عنوان “جمعی polarisation” برای جلب آرا و رسیدن به قدرت در دهلی نو.

“نارندرا و Amit Shah قرار داده اند جان خود را در خطر در دهلی نو [نظر سنجی] پس از آنها از دست ماهاراشترا و پس از خرد کردن شکست در Jharkhand. هیچ چیز اشتباه است اگر آنها می خواهند به نفع خود دهلی اما با وجود یک ارتش از 200 تن از نمایندگان مجلس BJP CMs و کل کابینه مودی به نظر می رسد که Kejriwal با وزن سنگین در همه دیگران” سرمقاله در شیو سنا سخنگوی Saamana گفت: در روز جمعه.

دهلی نو خواهد رای در فوریه 8 و نتایج اعلام خواهد شد در فوریه 11.

در انتخابات قبلی AAP برنده شده بود و فشارهای کیسه 67 از 70 کرسی. در مقابل بی جی پی که با هدف قرار دادن یک اکثریت دو سوم موفق به کسب تنها سه صندلی.

سرمقاله تمجید Kejriwal کار دولت در پنج سال گذشته است. آن اضافه شده است که در حالی که Kejriwal پی کار انجام شده در بهداشت عمومی آموزش و پرورش مدرسه و غیره بالا “رهبران BJP و آن وزیر در درگیر سیاسی mudslinging هندو در مقابل اسلام است.”

“Kejriwal است که به دنبال رای بر اساس کار انجام شده در پنج سال. این یک آزمایش جدید در سیاست های این کشور. این باید استقبال فراتر از حزب خط. رای دهندگان از دهلی هوشمند هستند گفت:” سرمقاله در سنا سخنگوی Saamana.

سابق متحد از BJP اذعان Kejriwal تلاش در دهلی نو و آمار در مرکز “ایجاد موانع” AAP دولت است.

“حتی پس از محدود قدرت و به طور منظم با وجود موانع ایجاد شده توسط این مرکز خود را [Kejriwal] کار در زمینه آموزش و پرورش, بهداشت و امکانات ایده آل است” به سنا گفت.

این Sena ناودان بی جی پی برای تماس AAP Convenor یک “تروریست” و برای بیان “دوست ندارم” و پس از او خوانده Hanuman Chalisa در یک رویداد در دهلی نو.

“بی جی پی را نفرت برای Kejriwal آنقدر شدید است که آنها حتی نمی خواهم او را از رفتن به Hanuman معبد و قرائت Hanuman Chalisa” به سنا گفت: در نظر گرفتن یک حفاری در BJP در Saamana.

آن افزود: “اگر او [تروریستی] پس از آن چه است که این مرکز برای انتظار ؟ آنها باید عمل کند. آیا BJP می خواهید به نشان می دهد که 70 درصد از دهلی رای دهندگان رای دادند تروریستی در سال 2014؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im