کنگره به ارسال آن سخنرانان به تلویزیون بحث Ist بار از ماه مه سال گذشته

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

21-روز ملی مستند و دقیق اجتماعی فاصله اندازه گیری به نبرد coronavirus را وادار کنگره به لغو آن 10-ماه-پیر تصمیم نه ارسال آن سخنگویان در تلویزیون بحث.

این حزب تصمیم گرفته است برای ارسال آن سخنگویان و اعضا به کانال های تلویزیونی به بیان دیدگاه های خود در این بیماری همه گیر.

با توجه به یک حزب بارگیری آشنا با توسعه این کنگره ادامه خواهد داد به تحریم برخی از “مجریان هستند که تصور می شود مغرضانه و تنها پا خط” دولت و حاکم Bharatiya Janata Party (BJP).

آن را در 30 مه سال گذشته به زودی پس از 2019 Lok سبها انتخابات که کنگره تا به حال تصمیم به ارسال آن سخنگویان در تلویزیون بحث.

این حرکت شد و سپس به طور گسترده ای نسبت به حزب ناراحتی ناشی از رهبری بحران باعث کنگره رئیس جمهور راهول گاندی اصرار بر ترک این پست است.

اما کنگره مأموران حفظ کرده بود که تصمیم گرفته شد برای ثبت نام در اعتراض به اتهام “درمان ناعادلانه” پرداخت به آن اعضا در بحث.

“این است که ما در اعتراض به دست آورد فنی رسانه ها. هیچ سطح میدان بازی در کانال های خبری. تلویزیون مناظره بیشتر شبیه به یک سیرک از بحث در مورد جایی که آنها زمین یکی در مقابل دیگری و بیشتر از آن است که در نقاشی نارندرا نخست وزیر و BJP به عنوان قهرمان و همه مخالفان به عنوان تبه کار” دفتر حامل از رسانه ها بخش بود و پس از آن گفت.

اما Covid-19 بحران مجبور به تجدید نظر در کنگره و بر این اساس تصمیم گرفته شد به لغو تصمیم قبلی.

مشتاق به اطمینان حاصل شود که صدای آن می رسد مخاطبان گسترده تر در عراق و سوریه را آغاز کرده است با استفاده از فن آوری های جدید در دسترس به تهیه کردن به نیازهای رسانه ها.

از این هفته کنگره سخنگویان را خطاب روزانه مطبوعات جلسات از طریق ویدئو کنفرانس. پرسش از روزنامه نگاران هستند که به دنبال خوبی در پیش و پس از اظهارات اولیه این سخنگویان به آن پاسخ دهند.

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی نیز یک جلسه از طریق ویدئو کنفرانس با رئیس حزب وزیران در coronavirus وضعیت و اقدامات انجام شده توسط دولت برای مقابله با بحران و نیز هیزم او پیشنهادات.

جلسه کنگره دبیران به طور کلی در اتهام از دولت, دولت واحد روسای قوه مقننه رهبران و سران پیشانی سازمان برگزار شد در مارس 28 طریق ویدئو کنفرانس به بررسی و بحث در مورد آمادگی در مبارزه با Covid-19.

به عنوان بسیاری از 82 مأموران از جمله پریانکا گاندی Vadra احمد Patel, KC Venugopal و Randeep سینگ Surjewala در زمان بخشی در آن است.

و در حال حاضر روز پنج شنبه در کنگره مشغول به کار کمیته (CWC) این بالاترین تصمیم گیری بدن را مورد بحث را از طریق ویدئو کنفرانس تاثیر سراسر کشور مستند در اقتصاد فقیر و به حاشیه رانده علاوه بر مشکلات مواجه توسط کارگران مهاجر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>