کنگره از نظر روند انتصاب CVC ‘غیر قانونی خلاف قانون اساسی’; به دنبال آن scrapping

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | Published: February 19, 2020 7:41:44 pm

Manish Tewari: ‘Congress needs to reorient economic philosophy, bring clarity on secularism’ کنگره سخنگوی Manish Tewari گفت: دولت باید شروع تازه روند انتصاب بعدی CVC با دعوت از برنامه دوباره. (فایل)

کنگره در روز چهارشنبه نامیده می روند اتخاذ شده برای تعیین رئیس بعدی هوشیاری کمیسر “غیر قانونی, غیر قانونی و خلاف قانون اساسی است” و خواستار آن فوری دور انداختن.

کنگره سخنگوی Manish Tewari گفت: دولت باید شروع تازه روند انتصاب بعدی CVC با دعوت از برنامه دوباره.

“ما خواهان آن است که تمامی مراحل گیریم در تمامیت آن و د نوو روند آغاز شده و با دعوت از برنامه های کاربردی از نو. وجود دارد نیاز به استفاده مناسب از ذهن” او گفت.

Tewari ادعا کرد که آن را روشن است که دولت تا حد زیادی به پنهان کردن و می خواهد CVC به “مهر و موم لاستیک”.

او گفت: این راه نهاد هستند که تخریب در این کشور و پرسید که آیا “ما در حال زندگی در یک دموکراسی یا جمهوری موز”.

کنگره رئیس سخنگوی Randeep Surjewala همچنین با حمله به دولت بیش انتصاب CVC و CIC و ادعا وجود دارد هیچ جایی برای شفافیت و پاسخگویی و قانون اساسی در فرآیندهای نخست وزیر نارندرا مودی ‘جدید هند که منجر به مرگ برای دموکراسی است.

او گفته است که این ملاقات از CVC و CIC هستند که به صورت خودسرانه در خط “بگيرم يا ja, سیم کارت تالیا, سیم کارت تالیا” (باز کردن کنجد).

“استبداد در بالا قضایی کشنده است برای دموکراسی” او گفت:.

“قرار ملاقات از CVC و CIC شده در خطوط باز کنجد’. خارج کردن نام از جیب و قرار ملاقات است. وجود دارد هیچ جایی به سمت چپ برای شفافیت و پاسخگویی در قانون اساسی فرآیندها و رعایت قانون در مودی جی, ‘جدید هند’,” او متهم در توییتر.

سانجی Kothari, وزیر به رئیس جمهور انتخاب شده است به عنوان رئیس جدید هوشیاری کمیسر توسط پرقدرت کمیته به ریاست نخست وزیر مودی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>