کنگره دانشجویی بال متهم به دانشگاه دهلی از نشت اطلاعات دانش آموزان

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره وابسته به NSUI روز دوشنبه یک شکایت پلیس متهم دانشگاه دهلی (DU) از گفته نشت داده ها از lakhs از دانش آموزان آنلاین.

Akshay لاکرا رئیس جمهور از دهلی واحد ملی اتحادیه دانشجویان هند (NSUI) و سابق DU اتحادیه دانشجویان جمهور آرون Hooda با نزدیک شدن موریس نگر ایستگاه پلیس در شمال پلیس منطقه با شکایت.

“نه فقط شماره تلفن همراه اما اطلاعات مانند Aadhar کارت و شماره حساب های بانکی و حالت از حمل و نقل گرفته شده توسط دانشجو از دانشگاه به خانه است که به راحتی در دسترس در دانشگاه دهلی وب سایت. آن است که نه تنها اشتباه بلکه نقض حریم خصوصی دانش آموزان به خطر می اندازد و زندگی دانش آموزان در DU” آنها گفت.

یک افسر ارشد پلیس گفت که آنها دریافت کرده اند شکایت و به دنبال این موضوع است.

چندین نفر از دانشجویان در اینجا اعتراض به آپلود خود اعتراف کارت حاوی اطلاعات شخصی در دانشگاه دهلی, وب سایت ضعیف نگرانی های حریم خصوصی.

نهایی دانش آموزان سال خواهد شد که ظاهر می شود به صورت آنلاین کتاب باز امتحان ادعا کرد که دسترسی به آنها اعتراف کارت بسیار آسان است که هر کسی خود را آگاه رول اعداد و دروازه ورود رمز عبور می توانید آن را دانلود کنید.

در ضمن NSUI گفت: Hooda نیز خود را تسلیم LLB درجه به دین از معاینه Vinay گوپتا در اعتراض پس از “DU به طور کامل موفق به برگزاری یک آزمون ساختگی” خروج دانش آموزان clueless.

مشکلات شبکه نادرست, مقالات سوال و مشکل در ورود به برخی از مسائل که دانشگاه دهلی دانش آموزان مواجه شده اند در حالی که تلاش برای مسخره آزمون آنلاین.

با وجود مخالفت از دانش آموزان و معلمان این دانشگاه در حال رفتن به انجام آنلاین کتاب باز در امتحانات نهایی دانش آموزان سال از جولای 10.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>