کنگره انتقاد شدید دولت بر درآمد-مالیات جستجوها در چتیسگر

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 2 مارس سال 2020 3:53:47 am

Income-Tax searches in Chhattisgarh, BJP Chattisgarh, Chattisgarh IT dept searches, indian express news کنگره ارتباطات سر گروه Randeep Surjewala.

کنگره در روز پنج شنبه آمار در دولت مرکزی بیش از جستجوهای انجام شده توسط درآمد بخش مالیات در چتیسگر ادعا حملات با هدف بی ثباتی تحقیقات به اتهام اعمال فساد قبلی BJP دولت در دولت است.

حزب دولت را متهم به استفاده از CRPF برای “اجرای خود را انتقام گیری سیاسی” و گفت: استفاده از CRPF بدون رضایت دولت نه تنها نقض قانون اساسی طرح فدرالیسم است اما حمله به دموکراسی خود را. “هیچ دولتی در تاریخ هند قبل از مودی-شاه رژیم می تواند متهم از کاهش وضعیت نخبگان نیروی مانند CRPF به همراه حزب برای درآمد مالیاتی حمله. هیچ حزب سیاسی به جز BJP تا به حال با استفاده از CRPF به اجرا سیاسی vendetta,” کنگره ارتباطات سر گروه Randeep Surjewala به خبرنگاران گفت:.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی او و AICC مسئول Chhattisgarh P L Punia ادعا جستجوهای انجام شده در یک “مخفی ضد آب و خنجر به شیوه ای بدون هیچ گونه اطلاعات ارائه شده به دولت و یا به پلیس ایالتی”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>