کنگره می گوید هیچ به شایعات در مورد راهول گاندی بازگشت به عنوان رئیس حزب

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این موضوع از راهول گاندی بازگشت و به عنوان رئیس حزب تکرار در روز سه شنبه در کنگره مشغول به کار کمیته (CWC) جلسه که راجستان وزیر Ashok Gehlot گفت: زمان آن رسیده است که برای او یک بار دیگر نگاهی بر عهده این سازمان است.

یک رهبر کنگره آشنا با توسعه گفت: Gehlot پیشنهاد شد و تایید شده توسط سابق Uttarakhand وزیر Harish Rawat. دیگر CWC عضو صحبت کرد و این موضوع او اضافه شده است.

خواسته در مورد آن در یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی بعد از کنگره رئیس سخنگوی Randeep سینگ Surjewala و دبیر مسئول سازمان KC Venugopal گفت: این موضوع نشده بود مورد بحث در این نشست است.

“این احساسات در هر کنگره رهبر و کارگر. اما این موضوع نمی شد مورد بحث در جلسه امروز بود. من امیدوار هستم که راهول گاندی و حزب کنگره را به یک تماس بر روی این مسئله در یک زمان مناسب” Surjewala گفت.

“من نمی دانم از کجا این اخبار” Venugopal گفت: در پاسخ به یک سوال.

در یک کنفرانس خبری در ماه گذشته گاندی بود نشان داد که او نمی خواهد به بازگشت به عنوان رئیس حزب در هر زمان به زودی گمانه زنی ها در مورد مشارکت فعال در مسائل سازمانی و مجموعه ای از گفتگو با رهبران جهانی و کارشناسان در Covid-19 بحران است.

وقتی پرسیده شد که مشارکت فعال در طول مستند بود که درک خود را از آمدن به کنگره رئیس جمهور گاندی شات برگشت: “شما لطفا نامه من است که من نوشت: یک سال پیش در آن موضوع است.”

گاندی بود استعفا داد به عنوان رئیس حزب در جلسه کنگره مشغول به کار کمیته (CWC) در 25 مه سال گذشته پس از حزب فاتح در سال 2019 Lok سبها انتخابات که در آن موفق به برنده شدن فقط 52 کرسی از 543-عضو خانه برابر حاکم Bharatiya Janata Party شمارش از 303.

در متمرد CWC جلسه گاندی ناودان جانبازان برای “قرار دادن منافع” از پسران خود را بالاتر از حزب و همچنین ذکر شده است که برخی از رهبران تا به حال حتی از انتخابات از دست داده از پایگاه های خود را حتی به عنوان او انتقاد یک بخش از به اصطلاح GenNext برای اشتیاق برای پست.

او در نهایت به تصمیم خود را به مرحله پایین به عنوان ریاست حزب در جولای 3, زمانی که او در توئیتر خود نوشت چهار صفحه وداع با توجه به لیست دلایل که چرا او استعفا داد.

در این نامه گاندی در زمان تیز حفاری در همکاران حزب خود برای انتخابات فاتح کنگره دریافت و صحبت در مورد عدم حمایت به او گفت که او ایستاده بود به طور کامل به تنهایی در مبارزه با نارندرا نخست وزیر و Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS).

“من شخصا در مبارزه نخست وزیر RSS و موسسات آنها را دستگیر کرده اند با تمام بودن من. من جنگیدند چون من عاشق هند است. و من مبارزه برای دفاع از آرمان های هند بود که بر ساخته شده است. در برابر من ایستاده بود به طور کامل به تنهایی و من بسیار افتخار از آن,” او نوشت.

گمانه زنی در مورد گاندی آمدن به کنگره و رئیس جمهور در هر زمان به زودی تشدید پس از ورود در حزب 11-عضو کمیته مشورتی در Covid-19 بیماری همه گیر.

کنگره رئیس سونیا گاندی تا به حال نام این گروه به رهبری نخست وزیر مانموهان سینگ در مارس 18.

یکی دیگر از کنگره بارگیری گفت: چندین رهبران حزب در روز سه شنبه CWC جلسه مطرح از عدم حمایت از گاندی بیش از خود سازگار حمله به دولت در مرز ” با چین است.

“بسیاری از رهبران احساس کردند که آن را راهول گاندی تنها کسی که در این دولت در چین موضوع و این که او است نه گرفتن هر گونه حمایت از دیگران در این حزب است. سپس تصمیم گرفته شد که حزب از این پس این مساله در یک کالیبره شیوه و با زور و اجبار بازگشت راهول گاندی پرخاشگری در ماده” حزب بارگیری گفت: به شرط ناشناس ماندن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>