توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 7 سال 2020 10:57:16 pm

مخالفت اعضای اعتراض در Lok سبها در بودجه جلسه پارلمان (LSTV/PTI عکس)

کنگره MP از تامیل نادو که ادعا شده که او شتم توسط BJP اعضای Lok سبها بعد از ظهر جمعه به ضرب گلوله کشته نامه ای به مجلس, درخواست او را برای بررسی فیلم دوربین مدار بسته و اقدام فوری در برابر آنها.

این حادثه رخ داده است لحظات پس از اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan راه اندازی یک حمله کلامی در راهول گاندی خواستار سابق کنگره رئیس سخن گفتن در برابر نخست وزیر نارندرا مودی “عجیب و غریب”.

توصیف Vardhan بیانیه علیه گاندی به عنوان یک “از پیش آماده بیانیه تاگور گفت: BJP MP Brij بوشان شاران سینگ “تحت فشار قرار دادند” او و “تهدید” برای کشتن او.

در طول ساعت سوال گاندی مطرح کرده بود یک مسئله مربوط به مردم از خود Lok سبها حوزه Wayanad گرفتن دسترسی به امکانات پزشکی در غیاب یک کالج پزشکی.

قبل از پاسخ دادن به سوال او Vardhan به جای او گفت: “محکوم در هیچ نامشخص کلمات” “عجیب و غریب” سخنان گاندی. “آقا لطفا ببخشید. قبل از اینکه من شروع به پاسخ دادن به این سوال عزیز شری راهول گاندی جی. من می خواهم برای محکوم در هیچ نامشخص کلمات این زبان عجیب و غریب است که او استفاده کرده است علیه نخست وزیر این کشور” Vardhan گفت.

Vardhan با اشاره به یک نکته گاندی ساخته شده در طول یک تظاهرات برای دهلی نو در نظر سنجی که در آن او این گزارش گفت: “جوانان را ضرب و شتم مودی با چوب بیش از فقدان شغل”.

به عنوان Vardhan ادامه خواندن اظهارات خود در کنگره نمایندگان مجلس جمع آوری شده را در چاه خانه ای در اعتراض Vardhan را در نظر.

هیاهو فوران زمانی که تاگور در آمد به خزانه نیمکت و تلاش به شدت در رسیدن به Vardhan بود که نشسته در ردیف دوم. بلافاصله Brij بوشان شاران سینگ برگزار شد تاگور توسط بازوی خود را به جلوگیری از او را از رسیدن به این اتحادیه کرد.

چند از نمایندگان مجلس از هر دو طرف و اتحادیه وزیران از جمله Smriti ایرانی جلوگیری و آنها را از آمدن به ضربات. “چه شما انجام می دهند. چه می گذرد در” Irani شنیده می شد گفت.

بیان کرد تاگور در تلاش برای حمله به Vardhan به ارتفاعات gundaismBJP رهبر و امور مجلس وزیر Prahlad جوشی در توئیتر نوشت: “در این مثال از خود رهبر راهول گاندی Manickam تاگور فکر نشان دادن” danda راه و اقدام به خشونت اداره کردن Harsh Vardhan. این نشان می دهد که سطح سرخوردگی از کنگره ملی هند و ارتفاع آن از gundaism.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de