کنگره رهبر دستیار فرستاده قضایی بازداشت در تسخیر با شورش سال 1992

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | سورت | منتشر شده: 15 مارس سال 2020 12:35:46 am

surat judicial magistrate, 1992 riots, babri masjid demolition, babri masjid demolition riots, congress leader connection in 1992 riots, india news, indian express قاضی صادر شده غیر bailable حکم علیه Belim رعنا و دیگران پس از آنها موفق به باقی می ماند در حال حاضر در دادگاه در دادگاه. (فایل)

سورت قضایی دادرس کلاس اول (JMFC) دادگاه در روز شنبه ارسال می شود کنگره حزب شلاق با سورت شهرداری شرکت Ikbal Belim و دوستش رحیم رعنا به قضایی بازداشت و پس از یک غیر bailable حکم صادر شده علیه آنها در مورد شورش پس از تخریب ببری مسجد در سال 1992.

با توجه به این مورد پس از تخریب ببری مسجد در ایودیا شورش را در نقاط مختلف کشور از جمله راجیو نگر در Udhna سورت که در آن وسایل نقلیه را به آتش کشیدند و مغازه ها را غارت کردند و به آتش کشیدند. Udhna پلیس ثبت شده یک مورد و نام 26 متهم از جمله Belim و رعنا. همه متهمان دستگیر شدند و بعدا به قید وثیقه. این مورد به تازگی در JMFC دادگاه در سورات.

قاضی صادر شده غیر bailable حکم علیه Belim رعنا و دیگران پس از آنها موفق به باقی می ماند در حال حاضر در دادگاه در دادگاه. روز شنبه پس از اطلاع در مورد حکم Belim (65) و دوستش رعنا (72) هر دو ساکنان Limbayat منطقه رسیده از ایستگاه پلیس. پلیس در زمان این دو به JMFC دادگاه اضافی مدنی قاضی MB Rathore. آنها اعمال می شود به صورت منظم وثیقه که توسط دادگاه رد شد که ارسال آنها را به قضایی بازداشت در Surat منطقه مرکزی زندان است.

دفاع وکیل Feroz Pathan گفت: “وثیقه برنامه های کاربردی از متهم رد شد به عنوان بخش های زیر که مورد اتهام است اجازه نمی محاکمه و در دادگاه بدوی به اعطای وثیقه. ما فایل وثیقه برنامه در جلسات دادگاه در هفته آینده. برخی از متهم مرده و دیگران رفته اند به مکان های مادری خود.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>