کنگره رهبر Adhir Ranjan Chowdhury را تخریب

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

از کنگره رهبر در Lok سبها Adhir Ranjan را Chowdhury رسمی اقامت در مرکزی دهلی همایون جاده تخریب در سه شنبه شب توسط مردان ناشناس زمانی که او هنوز در مجلس با انتقاد از MP است.

Chowdhury شده است از منتقدان شهروندی (متمم) قانون و یا کا و همچنین اقدام به گوشه ای دولت در طول هفته گذشته درگیری های جمعی در شمال شرق دهلی نو است. یکی از بستگان Berhampore عضو پارلمان (MP) مجروح شد در این حمله دستیار گفت. به گفته شاهدان عینی چهار مردان barged به اقامت رسمی در حدود 5.30 بعد از ظهر و خواستار دیدار با Chowdhury بود که هنوز در مجلس است. کارکنان خود گفت: مردان به ترک شماره تماس خود را, اما این گزارش خشم آنها شد و آنها سوء استفاده و شروع vandalising ،

تماشا کنید: MP کنگره Adhir Ranjan Chowdhury است دهلی نو در خانه به اتهام حمله

مهاجمان همچنین تهدید Chowdhury با عواقب وخیم قبل از ترک. “آنها تخریب دفتر و تخریب بسیاری از فایل ها و مقالات مهم. یکی از فایل های کمیته حسابات عامه [تایید] نیز نابود شود” گفت: Pradipto Rajpandit, Chowdhury خصوصی ، Chowdhury است که به نمایندگی از Berhampore Lok سبها حوزه از سال 1999 رئیس PAC. معاون کمیسر پلیس (New Delhi) Eish Singhal گفت: این حادثه حوالی 5.30 pm. “شکایت دریافت شده از MP, خصوصی,منشی, Pradipto Rajpandit. ما خودروی به این موضوع گفت:” افسر.

هویت خرابکاری شد هنوز مشخص نشده است. یک شاه تسلیم شد و با Tughlaq جاده ایستگاه پلیس و یک کاوشگر آغاز شده است. این واقعه در میان این کنگره در نظر گرفتن شرایط حاکم Bharatiya Janata Party (BJP) بیش از کا پیشنهاد ثبت ملی شهروندان (NRC) و دهلی شورش.

کنگره رهبر نیست اظهار نظر در مورد خشونت های رسمی خود را اقامت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>