کنگره دولت در پنجاب مبتلا به ‘na karo’ ویروس: مخالفت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Aman سینگ Chhina | Chandigarh | به روز رسانی: 28 فوریه سال 2020 7:12:23 am

punjab news, punjab budget session, punjab aap protest, punjab vidhan sabha, punjab sad aap protest, punjab aap coronavirus remark AAP قانونگذاران اعتراض کنگره دولت در خارج از مجلس در روز پنج شنبه. (اکسپرس عکس/Jasbir Malhi)

دو احزاب مخالف غمگین و AAP برگزار شد اعتراض به کنگره دولت در خارج از Vidhan Sabha دوشنبه با پوشیدن ماسک های جراحی بیان کرد که از آن رنج می برند از “na Karo (نمی) ویروس” یک جناس در coronavirus.

در نظر گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در وزیر Amarinder سینگ بیانیه در مجلس گفت: قول داده که گوشی های هوشمند برای جوانان از دولت نمی تواند در داده نمایی از Coronavirus در چین AAP رهبران گفت که تنها در صورت صرفه جویی در ورزش توسط سانتی متر است.

روز چهارشنبه وزیر Amarinder سینگ گفت: “توزیع رایگان گوشی های هوشمند به تعویق افتاد به دلیل شیوع کروناویروس در چین است.

رهبر مخالفان Harpal سینگ چیمه گفت که چین بود که مبتلا به یک ویروس مرگبار شد اما Amarinder دولت بوده و قربانی ‘na karo’ ویروس است که تا به حال مانع از آن از ارائه آن نظرسنجی وعده.

Kotkapura MLA Kultar سینگ Sandhwan و سونم MLA امان Arora گفت که با رفتن به عقب در آن وعده داده است که دولت نا امید شده بود و هر بخش از جامعه است.

چیمه گفت: “کنگره برداشت قدرت در سال 2017 توسط واسطه وعده های دروغین در مورد کامل وام چشم پوشی است اما در حال حاضر آن را در حال اجرا به دور از وعده های داده شده به کشاورزان و مزرعه کار. در حالی که پس گرد در آن وعده های دولت به زیاده روی در تبلیغات دروغین توسط splurging تبلیغات ارزش کرور روپیه.”

غمگین MLAs معترض در خارج از خانه نگه داشتن پلاکارد از ‘na karo’ ویروس گفت که کارکنان تا به حال داده نشده است هر چیزی را در سه سال گذشته را در انتظار dearness کمک هزینه و یا عقب افتادگی. “دولت است که درد و رنج از ‘na Karo’ ویروس. آن را انجام داده است هیچ چیز در سه سال گذشته در هر جبهه” Akali Dal رهبر Parambans سینگ Romana گفت: در خارج از مجلس.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>