کنگره اشکال مشورتی گروه تحت مانموهان سینگ به تکامل سیاست در مسائل کلیدی

توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 18 سال 2020 2:50:57 pm

congress, manmohan singh, rahul gandhi, p chidambaram, randeep singh surjewala, congress panel on coronavirus, congress panel on lockdown, sonia gandhi نخست وزیر مانموهان سینگ.

کنگره در روز شنبه تشکیل یک گروه مشورتی با نخست وزیر مانموهان سینگ به عنوان رئیس آن به عمدی در “زمان نگرانی” و تدوین دیدگاه ها و سیاست های این حزب در مسائل مهم. سابق کنگره رئیس جمهور Rahul Gandhi خواهد شد بخشی از گروه به همراه دیگر رهبران در حالی که حزب رئیس سخنگوی Randeep Surjewala خواهد بود آن convener.

“کنگره رئیس جمهور (سونیا گاندی) به تشکیل یک گروه مشورتی با مانموهان سینگ به عنوان رئیس خود را. این گروه مشورتی دیدار خواهد کرد و عملا به طور معمول هر روز به عمدی در امور جاری نگرانی و تدوین دیدگاه های حزب در مسائل مختلف” یک اطلاعیه از AICC دبیر KC Venugopal گفت.

علاوه بر Venugopal, دیگر اعضای پانل سابق وزیر دارایی P چیدمبرم و وزرای سابق Manish Tewari و Jairam رامش.

کنگره دیگر رهبران Praveen Chakravarty, Gaurav وللبه و Supriya Shrinate و حزب را در رسانه های اجتماعی سر روهان Gupta نیز بخشی از پانل.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر