حزب کنگره در گوا روز جمعه خواستار تحقیق به آنچه آن را به نام پزشکی ساقط که قبل از مرگ آن عضو ارشد رهبر Jitendra Deshprabhu که ماه گذشته پس از یک کشمکش شدید از ذات الریه.

تقاضا آمد در یک روز زمانی که یک پزشک ارشد مقیم در گوا کالج پزشکی بود به حالت تعلیق در انتظار تحقیق بیشتر برای بودن وجود ندارد و بدون ترک زمانی که Deshprabhu بود با عجله به بیمارستان نیاز به مراقبت ويژه است.

“طبق اطلاعات جمع آوری شده دو کلید در-وظیفه پزشکان گم شد زمانی که آنها نیاز به حضور در Deshprabhu,” Girish Chodankar کنگره’ گوا رئیس واحد گفت: در حالی که وی از سوی مامورین که پزشکان در حال محافظت بالاتر یو پی اس.

“کنگره خواسته های بی طرفانه تحقیق توسط یک بازنشسته بالا قاضی دادگاه در [] مرگ مرموز رهبر ما” Chodankar گفت.

بعد دین گوا کالج پزشکی و بیمارستان با صدور دستور تعلیق ارشد مقیم ، نشان می دهد-باعث توجه نیز فرستاده شده اند Dr Jeevan Vernekar رئیس بخش رادیولوژی.

با توجه به نشان دادن علت توجه به ارسال Dr Vernekar وجود دارد تاخیر در انجام Deshprabhu را CT اسکن در زمان ورود خود را در GMC.

همچنین گفت که زمانی که افسر ارشد پزشکی همراه Deshprabhu به بخش راديولوژی “نه junior, دکتر و پزشک ارشد مقیم شد و در حال حاضر وجود دارد برای انجام سی تی اسکن و بیمار تا به حال به صبر برای 35 دقیقه.”

گوا انجمن پزشکان مقیم, است, اما, اعتراض تعلیق دکتر.

در بیانیه ای به رسانه ها, ارتباط گفت: تصمیم گیری به جای دکتر در تعلیق شد “تضعیف روحیه و demotivating به خدمت ساکنان این موسسه که در حال حاضر سبب شیوع و اندازه کار به عنوان خط مقدم رزمندگان در جریان همه گیر.”

“ساکنان حمایت این نهاد در مبارزه با این بیماری همه گیر اما منظور تعلیق پرداخت در برابر یکی از ارشد ما ساکنان تضعیف روحیه” این انجمن گفت.

Jitendra Deshprabhu سابق دو بار قانونگذار در گوا درگذشت به علت ذات الریه در آوریل 21. او گزارش آزمون برای Covid-19 منفی گزارش شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de