کنگره معتقد ضد ارتداد قانون در برابر Sachin خلبان کارشناسان وزن در

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره گرفته است گسترده تر از نظر anti-عیب قانون امضا تحت دهم برنامه قانون اساسی در پیشنهاد خود را به رد صلاحیت را سرنگون راجستان معاون سانتی متر Sachin خلبان از مجمع.

کنگره رهبران درگیر در استراتژی نگهداری می شود که خلبان انجام بیانیه خود نزدیک مشاوران و غيبت از جلسات کنگره مقننه در راجستان را مورد قوی در برابر او.

اما یک بخش از قانون اساسی کارشناسان همچنین احساس می کند که خلبان ممکن است یک مسیر قانونی و حتی به دنبال حذف CP Joshi به عنوان راجستان مجمع بلندگو به خرید بیشتر. در حالی که کنگره با هدف حذف تیم خلبان به فرمان قوی تر جای پایی در راجستان مجمع خلبان ممکن است هدف برای تکمیل مدت خود را در خانه و در ادامه به خراش حزب حاکم.

دهمین برنامه می گوید که یک نماینده مجلس می تواند رد صلاحیت از خانه “اگر او به طور داوطلبانه داده می شود تا خود را به عضویت در چنین حزب سیاسی” و یا “اگر او رای یا دور از رای گیری در چنین خانه بر خلاف هر جهت صادر شده توسط حزب سیاسی که به او تعلق دارد و یا توسط هر شخص و یا مقام مجاز از آن در این نمایندگی بدون اخذ اجازه قبلی از جمله حزب سیاسی.”

دو کنگره رهبران درگیر در استراتژی استدلال کرد که آن را یک محافظه کار مشاهده در نگاه به آنچه اتفاق می افتد در داخل خانه است. “انتخاب نماینده مجلس رفتار او سخنرانی خود را hobnobbing با رقبا بیش از حد را می توان به عنوان زمین برای رد صلاحیت” گفت: یک ارشد رهبر حزب.

“او قلم دو جلسه کنگره قانونگذاری حزب خود را وفاداران به سه مصاحبه خواستار رای اعتماد از اثبات است قصد خود را. وجود دارد چند نمونه از چگونه دیوان عالی کشور در نظر گرفته چنین مسئله ای در راوی Naik و BS Yeddiyurappa مورد گفت:” یکی دیگر از رهبر.

اما P Sreedharan سابق دبیر کل Lok سبها فکر می کند در غیر این صورت. “رد صلاحیت در زمین از عیب ذکر شده است به وضوح در بند 2 از دهم برنامه: اگر او به طور داوطلبانه داده می شود تا خود را به عضویت و یا اگر او رای علیه حزب و یا دور از رای گیری. موضوع زیر جهت حزب است که متصل به خانه تنها است. بنابراین هر شلاق صادر شده برای غیر خانه فعالیت ها نمی تواند به اندازه کافی زمین” گفت: Sreedharan.

برای راجستان مجمع سخنران CP جوشی, بیش از حد, این تست بار. در سالهای اخیر جوشی تا به حال حمایت است که سخنران قدرت vis-a-vis دهم برنامه باید محدود و تصمیم به اخراج یک عضو باید به احزاب سیاسی.

در دو کنفرانس از ریاست افسران او پیشگام مبارزات انتخاباتی به دی-لینک سخنرانان از ضد ارتداد مسائل به عنوان او احساس کردند که سخنرانان آمد غیر ضروری تحت فشار سیاسی و دادگاه ها اغلب مخدوش تصویر از سخنرانان در قضاوت خود را در عیب مسائل. اما در حال حاضر Joshi خود با مشخصات بالا ارتداد موضوع — برای اولین بار در سال 2020 — در جدول خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>