کنگره BJP اعضای فشار هر یک از دیگر در Lok سبها در میان din بیش از دهلی شورش

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط لیز Mathew | دهلی نو | به روز شده در: 2 مارس سال 2020 5:08:32 pm

کنگره رهبر راهول گاندی و دیگر اعضای اعتراض به دهلی خشونت در مجلس محل در روز دوشنبه. (اکسپرس عکس از داش علی Nath Pandey)

دور دوم این بودجه جلسه مجلس شروع طوفانی توجه داشته باشید در روز دوشنبه با BJP و کنگره نمایندگان مجلس هل دادن و تنه زدن به یکدیگر به عنوان مخالف به شدت اعتراض خشونت در شمال شرق دهلی نو در هفته گذشته و خواستار استعفای وزیر خانه Amit Shah.

این درگیری در گرفت پس از کنگره نمایندگان مجلس در تلاش برای آوردن یک بنر بزرگ خواستار استعفای Amit Shah داخل Lok سبها به عنوان خانه رسیدگی را از سر گرفت در 2 ساعت. مخالفت اعضای دیدم پلاکارد نیز که به عنوان خوانده شده ‘صرفه جویی در هند’, ‘No more نفرت’, ‘BJP سرکار dangoon کی سرکار“و” جلوگیری از سخنرانی نفرت’.

این اعضای کنگره رفت و در نزدیکی خزانه نیمکت حمل سیاه, بنر, حتی به عنوان سخنران Om Birla ادامه داد: با رسیدگی و به دادگاه تجدید نظر به نمایندگان مجلس برای حفظ ادب. “این مهم است که نمایندگان مجلس حفظ ادب در معبد دموکراسی در این کشور” Birla گفت.

TMC نمایندگان مجلس در اعتراض دهلی خشونت در اولین روز از مجلس. (اکسپرس عکس Renuka پوری)

اما کنگره نمایندگان مجلس حفر شده در پاشنه خود را و به زودی BJP اعضا از جمله بسیاری از پشت نیمکت با عجله به سمت خوبی از خانه منجر به یک درگیری جزئی. این باعث شد که سخنران موکول به رسیدگی در Lok سبها.

خشونت را لرزاند که مناطق شمال شرقی دهلی نو در هفته گذشته — Jaffrabad, Maujpur, Babarpur, Chand, باغ, Shiv Vihar, Bhajan Pura Yamuna Vihar و Mustafabad — اتحاد چپ حداقل 46 کشته و بیش از 200 مجروح شدند.

AAP اعضای اعتراض در داخل مجلس محل در روز دوشنبه. (اکسپرس عکس Renuka پوری)

در Rajya سبها بیش از حد رسیدگی موکول شد به روز بعد از نمایندگان مجلس از کنگره AAP, سمت چپ, TMC, SP, BSP و DMK مطرح شعارهای متهم دولت از شکست در آن وظیفه است.

برخی از اعضای مخالف نیز اعتراض در داخل خانه پوشیدن, سیاه, سبک سگی, باعث معاون Harivansh به حذف آنها گفت: اینها در برابر ادب. اما اعضای بی امان و تظاهرات ادامه داد.

BJP ارشد شلاق در Lok سبها سانجی Jaiswal گفت: این درگیری زمانی رخ داد که اعضای کنگره با نزدیک شدن صندلی خود را نگه داشتن یک بنر به مانع او از صحبت کردن. Jaiswal گفت: اعضای کنگره با نزدیک شدن او به شدت قرار داده و پلاکاردی در مقابل چهره اش PTI گزارش شده است.

در ضمن کنگره MP Ramya Haridas ادعا کرد او حمله توسط یک BJP زن MP در داخل مجلس و در پی اقدام فوری بیش از ماده است. او همچنین شکایت Lok سبها اسپیکر Om Birla مادران گزارش شده است. “در تاریخ 2 مارس در 3 ساعت داخل Lok سبها من فیزیکی حمله MP Jaskaur مینا (BJP مجلس از راجستان),” Haridas گفت: در شکایت است.

(با PTI ورودی)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>