کنگره حملات شين Nirmala Sitharaman می گوید UPA دولت باعث Yes بانک بحران

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره راه اندازی یک حمله کوبنده در دولت بیش از مهلت قانونی قرار داده شده بر روی YES بانک ادعا که نارندرا نخست وزیر و “ایده ها را نابود کرده بود” اقتصاد کشور است.

“هیچ YES بانک. مودی و ایده های خود را نابود کرده اند هند اقتصاد” سابق کنگره رئیس راهول گاندی توییتی.

ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم بیش از حد مورد حمله Bharatiya Janata Party (BJP) ادعا که توانایی خود را برای اداره و تنظیم موسسات مالی غرفه در معرض. “بی جی پی بوده است در قدرت به مدت شش سال…اول آن PMC بانک. در حال حاضر آن است که بله بانک. دولت نگران در همه ؟ می توانید آن را شرک آن مسئولیت ؟ است وجود دارد یک سوم بانک در خط پرسید:” وزیر دارایی سابق در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به.

او همچنین فکر کرده اید که اگر بی جی پی به رهبری دولت را تایید می کنند که بله وام بانک کتاب رشد کرده بود زیر آن دیده بان از ~55,000 کرور روپیه در سال مالی 2014 به ~2,41,000 هسته ای در سال مالی 2019.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman به زودی آمار بازگشت و گفت: “خود منصوب صالح پزشکان” ایجاد مشکلات بیشتر در دست زدن به بحران در سه بانک در ایالات مترقی داد (UPA) دولت است. او با اشاره به بحران در جهانی اعتماد بانک در ژوئیه 2004 و ایالات غربی بانک در سال 2006.

“بله هند سیستم بانکی است شديد چالش با تشکر از این راه است که در آن دولت وجود داشته است که بین سال های 2004 تا 2014 به کار گرفته شده این موضوع. من دلایل برای قرار دادن تقصیر را به گردن آنها را” او گفت:.

Sitharaman سوال چیدمبرم دست زدن به بحران در دو بانک.

“به اصطلاح خود منصوب صالح پزشکان مسئول زمانی که ایالات بانک های غربی بود و تقریبا در آستانه سقوط در سال 2006 بود و با زور و اجبار با هم ادغام شدند با IDBI” اضافه شده وزیر دارایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>