راهول گاندی که تا به حال ناموفق محور کنگره مبارزه با بی جی پی در سال 2019 انتخابات اطراف معامله به خرید 36 هواپيمايی جت های جنگنده روز چهارشنبه توییتی تبریک خود را به نیروی هوایی هند پس از اولین دسته از هواپیماهای جنگی فرود در جنگنده ها را امبلا پایگاه هوایی.

گاندی پس از آن در زمان هدف در بی جی پی به رهبری دولت و اخراج سه سوال در این مرکز برای احیای مبارزات انتخاباتی خود زمین است که اتهام بی نظمی در معامله به خرید 36 جنگنده از شرکت فرانسوی داسو حمل و نقل هوایی.

کنگره نیز توییتی تبریک توجه به نیروی هوایی اسرائیل چند ساعت قبل از آن. که یکی رفتم جلو به ادعای اعتبار برای zeroing در هواپيمايی جنگنده در سال 2012. آن را در نهایت به عهده میوه کنگره تا به حال توییتی قبل از رفتن به متهم کردن دولت از خرید جت در آسیا معامله شد.

همچنین بخوانید: لحظات پس از هواپيمايی جت های جنگنده, زمین, Rajnath سینگ محجبه هشدار به چین

کنگره ادعا کرد که این معامله که زده بود Manmohan Singh دولت در قدرت را تضمین کرده اند که نیروی هوایی هند دریافت 126 جنگنده به جای 36 هواپیما. تفاوت آشکار بین کنگره و بی جی پی معامله نشان می دهد بی جی پی را کلاهبرداری” کنگره رسیدگی گفت: در یک پست.

“تبریک به IAF برای هواپيمايی. در ضمن می توانید GOI پاسخ: 1) چرا هر هواپیما هزینه های 1670 تومان کرور به جای Rs 526 کرور? 2) چرا 36 هواپیما خریداری شد و به جای آن از 126? 3) چرا ورشکسته آنیل داده 30000 تومان کرور قرارداد به جای هال?” گاندی گفت: در یک صدای جیر جیر تکرار اتهامات که به شکل چلیپا از مبارزات انتخاباتی خود در برابر PM مودی انتخابات مجدد در سال 2019.

همچنین به عنوان خوانده شده | ‘هواپيمايی مقابله هنوز صدمه زدن به بی جی پی’: راهول گاندی در ماهاراشترا نظرسنجی رالی

اما مبارزات انتخاباتی خود مضمون در اطراف این اتهامات بی نظمی و خود را “chowkidar chor hai” شعار کارگردانی در ساعت مودی به حال نتیجه معکوس در 2019. گاندی 50 و استعفا از رهبری نقش کنگره به زودی پس از نتایج انتخابات اعلام شد و از آن پس به ندرت صحبت از هواپيمايی معامله است.

روز شنبه یک استثنا بود, احتمالا با توجه به اعتیاد به مواد مخدره در اطراف این دسته از هواپیماها که رسیده امبلا پایگاه هوایی. گاندی تبریک توجه به IAF, اما, نیز طراحی شده به تاکید است که او نه سوال تصمیم خرید هواپيمايی جت – آن است که یک کنگره دولت است که انتخاب آن – اما تنها از نظر قرارداد.

وزیر دفاع Rajnath Singh قبلا در شب اشاره به مبارزات سیاسی در سراسر این معامله به ستایش نخست وزیر نارندرا مودی برای رفتن پیش با معامله. “این هواپيمايی جت خریداری شد زمانی که آنها به طور کامل ملاقات عملیاتی الزامات IAF. این اتهامات بی اساس علیه این تدارکات در حال حاضر پاسخ داده شده است و حل و فصل” Rajnath Singh توییتی.

NDA تصمیم دولت برای خرید 36 Rafales اعلام شد در مارس 2015 با قرارداد امضا شده کمی بیش از یک سال بعد. این جایگزین قبلی ایالات مترقی داد تصمیم به خرید 126 هواپيمايی هواپیما 108 که می شود ساخته شده در هند توسط دولتی Hindustan Aeronautics Limited با استفاده از قطعات وارداتی از فرانسه است. یک حسابرسی و حسابرس کل (CAG) حسابرسی مطرح در فوریه سال گذشته به این نتیجه رسیدند که قرارداد جدید بود 2.86% ارزان تر از قیمت مذاکره با دولت UPA. آن فاش نشد جزئیات قیمت گذاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de