Cong می نویسد به EC اشیاء به ارائه پستی آراء

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دهلی نو: این کنگره در روز جمعه ادعا که دولت با مشورت نکرده هر گونه احزاب سیاسی دیگر از حزب حاکم برای اصلاح نظرسنجی انجام قوانین پیش از بیهار در انتخابات است.

وزارت قانون و عدالت اصلاح رفتار قوانین در ژوئن 19, توصیه کمیسیون انتخابات (EC) اجازه می دهد تا شهروندان ارشد بیش از سن 65 به رای دادن با استفاده از پستی آراء در پی Covid-19 بیماری همه گیر.

“شیوه ای که در این تصمیم گرفته شده است نشان می دهد کامل و عدم استفاده از ذهن و تکان دهنده دور زدن از هر فرآیند مشاوره با ذینفعان کلیدی (من.e; سایر احزاب سیاسی دیگر از رژیم حاکم). حتی بر سرسری معاینه متعدد حقوقی کمبود در این تصمیم آشکار” حزب گفت: در آن نمایندگی.

این حرکت در می آید و پس از شاخص تورم مصرف کننده(M) رهبر Sitaram Yechury گفته بود که گسترش پستی رای می دهد حزب حاکم لبه. EC کرده بود در پاسخ به Yechury در روز چهارشنبه حاکی است که رئیس افسر انتخاباتی از بیهار برگزار شده بود رایزنی با احزاب سیاسی مختلف قبل از تصمیم گیری در نظر گرفته شد.

رهبران ارشد احمد Patel, Abhishek مانو Singhvi, Kapil Sibal KC Venugopal و Randeep Surjewala ارسال کنگره نمایندگی. آنها خواسته اند EC به استناد آن قدرت در ماده 324 قانون اساسی هند به برداشت متمم.

این حزب معتقد است که دولت “موفق به در نظر گرفتن” است که اجازه می دهد ورزش از پستی های رای را نقض شعار اساسی از محرمانه بودن رای افزایش خطر Covid-19 انتقال و در معرض رای دهندگان به اداری نفوذ است.

“این کمیسیون است وام به حمایت خود از اصلاح که در معرض یک درصد بالایی از رای دهندگان به سازمان اداری تاثیر و یا نفوذ توسط دولت یا حزب حاکم و یا عوامل خود را و یا هر تعداد از افرادی که باید قادر به شناسایی این افراد در پیشبرد (به راحتی) و تاثیر آنها چگونه رای بدون حفاظت از رأی مخفی. به خطر انداختن یکپارچگی روند رای گیری و تضعیف حرمت آن در این مد در یک برنامه به طور بالقوه عظیم در مقیاس است که به سادگی غیر قابل قبول” ایالات نمایندگی.

EC مقامات گفته هندوستان تایمز که آنها تا به حال شنیده حزب نمایندگی با “ذهن باز” و خود را در نظر بگیرند نمایندگی.

“هر کس حق دارد به عنوان یک دیدگاه” به گفته یک مقام به شرط ناشناس ماندن. “دولت و منطقه در سطح ایران برگزار شد قبل از اینکه تصمیم گرفته شد. این را قادر می سازد ارائه.”

این مقام افزود که همین عمل تا به حال تست شده در Jharkhand و دهلی انتخابات است. “هیچ کس مخالف آن, چرا در حال حاضر ،

رئیس سابق کمیساریای انتخابات Vikram Sampath در مقابله با کنگره ادعا می کنند که گسترش پستی رای گیری خواهد سازش محرمانه بودن رای دادن.

“این کمیسیون را کافی احتیاطی برای حفظ حرمت انتخابات گفت:” HT. “وجود دارد هیچ چیز به ترس است.”

Sampath اضافه شده است که EC بازديد دولت است که رفتن به پای صندوق های رای سه تا چهار بار قبل از انتخابات انجام شده است. “آنها را بازخورد از احزاب سیاسی و تنها پس از صدور هر گونه احكام است. هیچ تصمیمی گرفته شده است خودسرانه.”

BJP سخنگوی سانجی Mayukh گفت: “این کنگره یک عادت شکایت. EC مستقل و بدن آنها می دانند که آنچه آنها انجام می دهند. مردم این کشور که رای دادند برای نارندرا مودی نیز باید مستقل نمایش و ساخته شده یک انتخاب آگاهانه. آیا کنگره شکایت علیه آنها بیش از حد ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>