Cong انتقاد هاریانا سانتی متر و معاون او به صورت عکس در دست sanitisers; چهره گرما در پنجاب

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh | انتشار: 2 آوریل سال 2020 8:42:09 am

Punjab coronavirus, Punjab COVID-19, Punjab coronavirus cases, Punjab COVID-19 cases, hand sanitizers, India news, Indian Express Sanitiser بطری در هاریانا

تازه منتخب RAJYA سبها عضو Deepender Hooda روز چهارشنبه متهم به BJP-JJP دولت در هاریانا از تلاش برای استخراج سیاسی مسافت پیموده شده از COVID-19 pandemic به عنوان عکس از دست sanitiser بطری تحمل تصاویری از وزیر منهر لعل خطار و معاون وزیر Dushyant Chautala رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی.

عکس از مواد غذایی بسته بلبرینگ ‘مودی کیت’ پوستر نیز انجام دور در رسانه های اجتماعی.

“حتی در طول یک ملی بهداشت و درمان اضطراری این رهبران دولت مشغول هستند و شیر آن را برای خود انگیزه های سیاسی. تصمیم به قرار دادن لیبل با آقای خطار و آقای Chautala عکس های منجر به تاخیر بیشتر در توزیع sanitisers به مردم به ویژه در زمانی که آنها ضربه سخت شده توسط حاد کمبود” Hooda گفت.

او در ادامه گفت: “من اطلاعات معتبر که مقطر ساخت این ضد عفونی کننده بطری مجبور شدند به قرار دادن برچسب با این تصاویر و آنها را تهدید کرد که اگر آنها انجام نمی شود بنابراین سهام خود را نباید برداشته شود. این فشار از سوی دولت منجر به تاخیر حداقل دو-سه روز به ویژه زمانی که حتی چاپ نیز بسته شده این روزها.”

در واکنش به گزارش های مختلف در این راستا رفتن ویروسی در رسانه های اجتماعی خطار پرسیدم Meri foto lage رنگ دست sanitiser ka maamla meri jaankari mein aaya hai. Coronavirus jaisi aapda ke samay mein jab samaaj ekjut hokar lar raha hai tab aise vishyon پر charcha karne ka کوی auchitya nahi hai. است prakaar ke karya ko اصلی uchit ناهی samajhta. Satark rahein, surakshit rahein (من آموخته اند در مورد دست sanitisers تحمل تصاویر من. در زمانی که جامعه در حال مبارزه با این بیماری همه گیر هم هیچ اهمیت در بحث در مورد مسائل از جمله. من در نظر نمی چنین چیزی درست باشد. هشدار اقامت, اقامت امن)”.

“همیشه از این بحران ضربه ملت ما و نارندرا نخست وزیر به دادگاه تجدید نظر به تمام ملت ایستاده با هم در مبارزه با این بیماری همه گیر شما می توانید کنگره حزب یا خود من پاسخ. ما تلاش ما برای حمایت از دولت باید آن را در بالا بردن منابع ایجاد آگاهی و جذاب به مردم به دنبال هر دستور العمل صادر شده توسط دولت است. اما این نوع از تبلیغات سیاسی…که بیش از حد در طول یک اورژانس بهداشت صحیح نمی باشد” Hooda گفت.

“BJP-JJP فکر می کند این است بهداشت و درمان اضطراری اما سیاسی خود را از دست داد. آنها در حال استخراج سیاسی مسافت پیموده شده از این بهداشت و درمان اضطراری. پس از دست sanitisers در حال حاضر خواهد سیاستمداران’ تصاویر تواند جا به جا در صورت ماسک?” کنگره رهبر توییتی برچسب زدن تصویر یک دست sanitiser بطری تحمل تصاویری از خطار و Dushyant.

Akali Dal محکوم سروان عکس در تسکین مواد

Shiromani Akali Dal جمعه نامیده می شوند به عنوان “بسیار ناگوار” عکس از پنجاب وزیر کاپیتان Amarinder سینگ در کیسه های حاوی مواد تسکین از عطا, dal و قند و شکر و در sanitiser بطری های توزیع شده در میان مردم در طول حکومت نظامی و مستند.

در یک ویدئو غمگین سخنگوی Daljit Singh چیمه گفت: “این بسیار مایه تاسف است که سیاست بود که در امداد توزیع مواد با عکس, از سانتی متر در کیسه و sanitiser بطری.”

چیمه گفت: “زمان از دست رفته” در چاپ عکس ها از سانتی متر و در تسکین مواد کیسه ای و sanitiser بطری. “این به وضوح نشان داد قصد دولت که اولویت ارائه نمی کنند اما انجام سیاست است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر