تازگی ایجاد شده کنگره کمیته مشورتی به رهبری نخست وزیر مانموهان سینگ ملاقات برای اولین بار در روز دوشنبه و در مورد احیای میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSME) بخش, صاف, محصول تهیه و این موضوع از رشته کارگران مهاجر به دلیل در سراسر کشور مستند شامل مرگبار coronavirus بیماری است.

پس از جلسه حزب مخالف تصریح کرد تقاضای خود را به صورت فوری و مستقیم انتقال پول نقد از 7500 تومان در همه Jan Dhan بازنشستگی و ساعت-Kisan طرح حساب برای فعال کردن فقرا و نیازمندان حفظ خود در طول مستند دوره است.

دادن جزئیات جلسه سابق اتحادیه وزیر Jairam رامش گفت: این کنگره پانل آماده خواهد شد و یک برنامه ریزی دقیق برای احیای MSME همراه با مراحل برای اطمینان از صاف تهیه گندم و خردل و گرم علاوه بر حل و فصل مسئله فشار از رشته کارگران مهاجر و ارائه آن به دولت مرکزی در یک یا دو روز.

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در روز شنبه تشکیل کمیته مشورتی تحت ریاست نخست وزیر سابق به عمدی در جریان امور از جمله کسانی که مربوط به Covid-19 شیوع و تدوین این نمایش ها با موضوعات مختلف.

11-عضو گروه همچنین شامل سابق کنگره رئیس Rahul Gandhi, پارتی, ارشد, سخنگوی Randeep سینگ Surjewala دبیر مسئول سازمان KC Venugopal و سابق اتحادیه وزیران P چیدمبرم, Manish Tewari و Jairam رامش.

دیگر اعضای گروه فن آوری و اطلاعات همراه رئیس Praveen Chakravarty, سخنگویان, Gaurav وللبه و Supriya Shrinate و رسانه های اجتماعی سر گروه روهان Gupta.

رامش گفت پانل دیدار خواهد کرد هر روز دیگر به بحث در مورد مسائل مهم مواجه این کشور با توجه به همه گیر.

“ما کار کرده اند بسیار بتن MSME احیای بسته است که ما خواهد شد ارسال به دولت مرکزی در یک یا دو روز” رامش گفت: پرداختن به یک کنفرانس خبری از طریق ویدئو کنفرانس.

او گفت: هر دو نخست وزیر سابق و راهول گاندی اصرار داشت که اولویت مطلق بود با توجه به MSME بخش است که اجتماعی و اقتصادی اهمیت و دومین کارفرما پس از کشاورزی است.

رامش گفت: این کنگره نیز مثبت توصیه به دولت برای اطمینان از صاف محصول تدارکات و حل مشکلات رشته کارگران مهاجر.

او گفت: یک بار دیگر از دولت خواست برای انتقال 7500 تومان به همه Jan Dhan حساب تمام حساب های بازنشستگی از افراد مسن متفاوت abled و زنان بیوه و همچنین کسانی که تحت PM-Kisan طرح.

“من مطمئن هستم که یک دلسوز و مسئول دولت می تواند پیدا کردن منابع مالی برای ارائه برای جذب او گفت:” وقتی پرسید که آیا این کشور دارای منابع مالی از این طبیعت به یدکی.

“این موضوع از اولویت های. آن را کاملا ضروری برای بقای ده ها و هزاران نفر از مردم که نیاز به کمک های فوری به جزر و مد در طول بحران” اضافه شده رامش.

او گفت کنگره را حفظ خواهد کرد ارائه پیشنهادات سازنده به دولت و امیدوارم که آن را به کسانی که مثبت. راهول گاندی بیش از حد بود و همچنین حمایت از سازنده حمایت از دولت در کنفرانس مطبوعاتی خود در هفته گذشته.

“ما نیاز به کار با دولت در این شرایط دشوار با طرز فکر مثبت. ما در حال گسترش دست ما برای همکاری های سازنده و امید دولت را پایین آمدن از آن پایه و قبول ما پیشنهادات مثبت. ما در حال دادن این پیشنهادات را به نمایندگی از مردم هند” رامش گفت.

پانل در جلسه بعدی آن خواهد شد بحث در مورد مستند استراتژی خروج پس از آوریل 3.

رامش همچنین ادعا شده که این مرکز مشغول “بی ثباتی” در Madhya Pradesh دولت و “گرفتار چرت زدن در آماده سازی برای مدیریت” Covid-19 اپیدمی به عنوان یک نتیجه از که این عمل رو به تاخیر افتاد.

“دولت عمل نمی کند در زمان در حالی که برخورد با این بحران و مشغول در سرنگونی دولت در, Madhya Pradesh. دولت تنها از خواب بیدار در مارس 23, اما این است که هیچ وقت به بازی سیاست” او گفت:.

به طور جداگانه جلسه کنگره مشغول به کار کمیته (CWC) نامیده شده است در روز پنج شنبه برای بحث در مورد Covid-19 همه گیر و مستند وضعیت. این جلسه برگزار خواهد شد از طریق ویدئو کنفرانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de