Cong MLA افزایش مافیای زمین تهدید به بیوانی مدرسه سانتی متر خطار می گویند هیچ سوء استفاده خواهد شد و تحمل

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: 27 فوریه سال 2020 10:26:53 am

Cong MLA raises land mafia threat to Bhiwani school, CM Khattar say no misuse will be tolerated هاریانا وزیر منهر لعل خطار. (فایل)

بیوانی BJP MP Dharambir سینگ نامه به سانتی متر منهر لعل خطار در زمین کوسه گفته eyeing Halwasiya Vidya Vihar ارشد متوسطه زمین مطرح شد در Vidhan Sabha چهارشنبه Tosham MLA Kiran Choudhry. پس از کنگره MLA استناد به دنبال سانتی پاسخ در اقدام های گرفته شده در ماده خطار مطمئن باشید که هر گونه سوء استفاده از مدرسه در زمین خواهد بود نه تحمل و نه مجاز است.

هند بیان کرده بود روز سه شنبه گزارش در مورد نماینده ایران در بالا بردن این موضوع و ادعا آن است که خدشه دار کردن BJP کنید.

بالا بردن این موضوع Kiran Choudhry گفت: “آن را در سال 1976 زمانی که چودری موجود وهمی بشکل روح لعل او تا به حال یک زمین به دست آورد و در بیوانی داده و آن را برای ساخت یک مدرسه. امروز یک مدرسه تابعی است که زمین و 2,250 کودکان در حال تحصیل وجود دارد و بیش از 150 نفر از معلمان وجود دارد. ارزش این زمین Rs 200 کرور اما آن است که بسیار مایه تاسف است که زمین کوسه ها چشم دوخته اند و این قطعه از زمین در حال حاضر است. یک مورد هم بود که در دادگاه و دولت نیز در دفاع از آن اما سه-چهار روز پیش دولت اتحاد خارج آن ایستاده است. به عنوان یک نتیجه چندین اتهامات در حال مسطح (در دولت).”

با اشاره به گزارش منتشر شده در هند اکسپرس و اخبار مقاله ش در خانه, Kiran Choudhry افزود: “خود را عضو پارلمان Chaudhary Dharambir سینگ من امروز بخوانید در هند اکسپرس نوشته است نامه ای به وزیر. من نیز تا به حال نوشته شده است نامه ای به وزیر در این موضوع است. زمانی که دولت منصوب کرده بود یک مدیر در این سرزمین بود چرا او خارج شود. اگر این راه و از آن خواهد شد آن است که یک ماده از فساد شدید. این ممکن است در وزیر دانش, اما من می خواهم بگویم که این یک موضوع جدی و نگرانی های زمین به ارزش 200 تومان کرور روپیه و تبدیل این زمین به فروش آن برای ساخت مراکز. Dharambir ji نوشته شده است در نامه خود که برخی BJP مردم می خواهند به آن را انجام دهد. پس از رئیس جمهوری است که در حال حاضر در اینجا من می خواهم به درخواست به دانستن آنچه که عمل شما در آن است؟”

Dharambir در نامه خود به خطار, حال گفته است که “یک مافیای زمین است چشم دوخته اند Rs 200 کرور سرزمین اجتماعی جامعه-اجرای مدرسه خصوصی در بیوانی پس از تجاوز زمین از معبد. فعالیت های مافیای زمین در حال خدشه دار کردن تصویر BJP به عنوان اتهامات در حال وارد در برخی از افراد این حزب بیش از حد در این بازی”.

Halwasiya Vidhya Vihar ارشد متوسطه از بیوانی است که کاربردی در زمین, در, سوال, شد, شده با کمک های مالی از مردم در حالی که دولت تا به حال ارائه زمین برای آن است.

در پاسخ به Kiran Choudhry, خطار گفت: “اگر چه من به طور کامل آگاه از این موضوع خاص اما من را مطلع کردن خانه از هر چه اطلاعات من به آسانی دارند. این یک مدرسه معتبر. من آگاه هستم در مورد پس زمینه خود را زمین اما تا این حد من آگاه هستم که وجود برخی از اختلاف در مدیریت مدرسه که در دادگاه. من آموخته اند که دو گروه در مدیریت بودند که مبارزه را نشان داد در حال اجرا مدیریت جمعی. حال اگر مدیریت به طور مشترک می خواهد به عملکرد و اجرای مدرسه ما نمی هر گونه اعتراض به آن.”

صحبت کردن در مورد این مسئله مربوط به مدرسه را زمین خطار افزود: “تا آنجا که به زمین مربوط می شود اگر کسی می خواهد به سوء استفاده از مدرسه در زمین است که قابل تحمل نیست و متوقف خواهد شد در هر هزینه.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>