سمیر Dwivedi, پسر ارشد کنگره رهبر Janardan Dwivedi در جمعه پیوست, Bharatiya Janata Party (BJP) و گفت که او با الهام از نخست وزیر نارندرا رهبری است.

پس از پیوستن به حکم BJP در حضور آن ملی, دبیر آرون سینگ سمیر Dwivedi صحبت در مورد تابعیت متمم قانون (CAA) و ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) و خواست مردم را به گرد هم می آیند “قبل از آتش سوزی بیش از همه”.

“این اولین حزب سیاسی… نگاهی به شرایط امروز غیر سیاسی مردم باید پیوستن به سیاست خوب و تحصیل کرده مردم باید تاریخ و سیاست” سمیر Dwivedi گفت: پس از پیوستن به BJP در آن به ستاد.

“چیزهایی وجود دارد که انجام شده است در زیر نخست وزیر نارندرا مودی را رهبری نمی شد ممکن است پیش از آن. این abrogation از ماده 370 سه گانه talaq و کا آن هستند نمونه,” او گفت:.

جدید joinee همچنین صحبت در مورد شاهین باغ مستعمره در شرق دهلی است که یک سایت در اعتراض به اصلاح قانون شهروندی برای بیش از یک ماه در حال حاضر.

“کسانی که در دامن زدن اعتراض در شاهین باغ هستند همان افرادی که ستایش چین در سال 1962 و… و اگر ما نمی آیند به جلو برای حمایت از نخست وزیر Modiji در حال حاضر ما نمی قادر خواهد بود برای کنترل آتش است که زبانه های امروز,” او گفت:.

“من فقط می خواهم به درخواست زنان مسلمان معترضان در شاهین باغ یک سوال. آیا کسی قبل از ساعت مودی تصمیم گیری برای پایان دادن به تصمیم تاریخی برای انجام دور با talaq سه گانه? چگونه می تواند یک فرد که لغو عمل talaq سه گانه را دور شهروندی خود را؟”

سمیر Dwivedi همچنین متهم به احزاب چپ تبلیغ خشونت تحت آبادغرب از این گونه حرکات ، او گفت: احزاب که در حال اعتراض به قانون شهروندی می دانم که وجود دارد هیچ مشکلی با این قانون.

Janardan Dwivedi, سابق, ملی, دبیر حزب کنگره گفت که او تا به حال هیچ دانش پسرش پیوستن به هر گونه حزب سیاسی.

“من هیچ اطلاعاتی در مورد این اگر او در حال پیوستن به بی جی پی آن است که خود را مستقل تصمیم” ارشد کنگره رهبر گفت.

سابق سپهبد سمیر Dwivedi در زمان بازنشستگی داوطلبانه از ارتش هند در سال 2008. او خدمت در جامو و کشمیر آسام و آروناچال پرادش در میان مکان های دیگر.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im