شاکی در برابر Dubey می رود از دست رفته

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مردی که شاه در برابر گانگستر Vikas Dubey درخواست پلیس برای انجام یک حمله در Bikru ایجاد کرد در اوایل جولای 3 گم شده است, به گفته خود اعضای خانواده و پلیس. این حمله منجر به یک کمین که در آن Dubey و مردان خود را به کشته شدن هشت پلیس پرسنل از جمله معاون سرپرست پلیس Devendra Mishra.

Rahul Tiwari, علاوه بر این که یک شاکی است یک شاهد کلیدی به این مورد مربوط به حوادث که منجر به کمین, پلیس گفت:.

کنپور ارشد سرپرست پلیس Dinesh Kumar P, گفت که او نیز مواجه قبر تهدید به زندگی خود را. یک تیم به رهبری توسط معاون SP (لیو) Sookshm Prakash در جستجوی او است.

مادرش Suman Devi گفت Tiwari گذشته صحبت کرد و به او در جولای 2. “او صدا می ترسم از طریق تلفن; سپس ناپدید شد با همسرش, فرزندان و خواهر در قانون است. من شنیده ام از او را پس از” او گفت:.

با توجه به تحقیقات پلیس Tiwari زندگی می کند که در Jadepur Nivada روستای مجاور Bikru می خواستم به دور از زمین های متعلق به خود در قوانین در Monica Nivada ایجاد کرد که آن هم در مجاورت قرار دارد. خواهر خود را-در-قانون (شوهر خواهر) به مخالفت با پیشنهاد فروش. یکی از آنها زندگی می کند که در Bikru پی Dubey مداخله در این موضوع است.

Tiwari تهدید شد و مورد ضرب و شتم تا علنا توسط Dubey در جولای 1, با توجه به تحقیقات پلیس است. روز بعد او به یک شکایت کتبی به Vinay Tiwari سپس ایستگاه افسر در Chaubeypur.

به گفته پلیس ایستگاه افسر به جای خوابیدن شکایت خواسته بود Tiwari به همراه او و ملاقات با Dubey برای آشتی. اما هر دو آنها مورد ضرب و شتم توسط گانگستر.

پس از حادثه شاه تسلیم شد در مداخله DSP Devendra Mishra که بیلهور دایره افسر در جولای 2 شب.

چند ساعت بعد Mishra مونتاژ یک تیم متشکل از 25 پلیس از جمله سه پلیس و افسران برای حمله Bikru که در آن گانگستر و مردان خود را کمین تیم پلیس و کشته شدن هشت نفر از آنها را. پنج پلیس و یک homeguard و یک غیر نظامی مجروح در شلیک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>