شرکت است که پرواز کوبه برایانت هلیکوپتر می شود فدرال کمک

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

اپراتور از بالگرد که سقوط کرد, کشتن سابق NBA ستاره کوبه برایانت و هشت دیگران دریافت بین 150.000 دلار و $350,000 از مالیات دهندگان تحت یک برنامه برای کمک به کسب و کارهای کوچک صدمه دیده توسط ویروس همه گیر.

جزیره بیان هلیکوپتر, Inc. از لانگ بیچ کالیفرنیا تصویب شد برای کمک های مالی برای کمک به حفظ 20 شغل با توجه به سوابق دولت. وزارت خزانه داری روز دوشنبه به شناسایی شرکت هایی که دریافت حداقل 150.000 دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک.

وزارت خزانه داری قبلا فاش کرد که جزیره بیان شد و انتظار می رود برای دریافت حدود 600,000 در ویروس امداد در کنار مجموعه ای از مسافر خطوط هوایی. این روشن نیست که آیا وجود دارد هر گونه تداخل در مقادیر گزارش شده توسط دولت است.

یک وکیل برای جزیره اکسپرس کاهش یافته است به نظر.

پول برای هر دو کسب و کارهای کوچک و شرکت های هواپیمایی موجود بود در یک 2.2 تریلیون دلار اندازه گیری است که کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تایید شده برای کمک به کسب و کار مقاومت در برابر این بیماری همه گیر.

جزیره اکسپرس عمل هلیکوپتر که سقوط کرد به یک مه آلود کوه در کالاباساس کالیفرنیا در ژانویه 26. هلیکوپتر بود برایانت دختر Gianna و شش مسافر دیگر به برایانت جوانان آکادمی ورزشی در نزدیکی اوکس هزار جایی که Gianna شد رقابت در مسابقات بسکتبال. تمام هشت مسافر و خلبان Ara Zobayan کشته شدند.

برایانت بیوه و بستگان دیگر مسافران هستند تحت پیگرد این شرکت است.

سقوط تحقیقات ملی ایمنی حمل و نقل است که انتظار می رود به آخرین چند ماه.

تحت چک حفاظت از برنامه کنگره تصویب $659 میلیارد دلار در وام های کم بهره است که بخشیده می شود و اگر کارفرمایان با استفاده از پول در حقوق و دستمزد و اجاره بها یا هزینه های مشابه. همان لایحه را کنار بگذارند $25 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد برای کمک به شرکت های هواپیمایی از جمله چارتر و تور اپراتورهای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>