جامعه گسترش نگرانی چرخش در MP Covid کانون ایندور

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

حدود 50%از Covid-19 بيمار در ایندور تجاری پایتخت, Madhya Pradesh, هیچ سفر اخیر تاریخ و یا قرار گرفتن در معرض به فرد دیگری آلوده coronavirus نشان می دهد که آنها گرفتار این بیماری احتمالا از طریق جامعه انتقال مقامات بهداشت گفت.

ایندور و ثبت آن در اول Covid-19 مورد در مارس 25, پنج روز پس از اولین چهار مورد در کشور گزارش شد که از جبال پور. تعداد موارد پیوسته-پنج بیشتر در مارس 26, چهار هر در مارس 27 و 28 و سه در مارس 29. جهش آغاز شده در مارس 30, زمانی که 19 مورد جدید شناسایی شدند. همانطور که از پنج شنبه شب ایندور اختصاص 82, Madhya Pradesh 107 Covid-19 بيمار.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

تنها 40 از82 نفر به عنوان Covid-19-مثبت تا به حال سفر و یا سابقه قرار گرفتن در معرض یک فرد شناخته شده مبتلا به این بیماری نشان می دهد احتمال از جامعه انتقال گفت: وزارت بهداشت رسمی از ایندور منطقه است که حفظ سوابق از تمام Covid-19 موارد مثبت.

جامعه انتقال شناخته شده به عنوان مرحله 3 در یک بیماری همه گیر از Covid-19 نوع مشکوک است که منبع عفونت نمی تواند شناسایی شود و دیده می شود به عنوان یک نشانه ای از این ویروس گسترش در جوامع محلی.

پزشکی هند مقامات تا کنون اذعان کرد که این کشور رسیده است که در مرحله.

سلامت بخش رسمی درخواست ناشناس ماندن گفت که زمانی که اولیه موارد گزارش شده در ایندور کوچک غربالگری از مردم گرفته شده بود در پر جمعیت محلات که در آن آنها ظاهر. کامل مستند شروع در 25 مارس نیز شده است به شدت اجرا ،

“این ممکن است باعث شود برخی از جامعه گسترش” رسمی اضافه شده است.

این Madhya Pradesh دولت در مارس 30 جایگزین جمع Lokesh کومار Jatav و معاون بازرس کل پلیس Ruchivardhan Mishra با Manish سینگ و Harinarayan Chari Mishra بود. Jatav کاهش یافته است صحبت می کنند ادعا ساقط قرار گرفت که در مهار گسترش عفونت در شروع این ویروس در ایندور. جمع آوری جدید باید رسانه ها در مورد وضعیت در Indore Jatav گفت. سینگ گفت: آنها هشدار در مورد وضعیت دقیق و مستند شده است اجرا در تمام این محلات.

آنچه شوکه مقامات بهداشت این بود که حدود 70 نفر و یا 80 درصد از Covid-19 بیماران شناسایی شده که از پنج شنبه شب تا به حال هیچ تاریخ اخیر از سفر. رئیس پزشکی و سلامت افسر (RIKON) Indore,,,, Dr Praveen Jadia گفت: “در بسیاری از موارد لازم نیست که یک سفر تاریخ است. ما گمان می کنند که اول چهار مورد کردم ممکن است این بیماری از یک منبع و ممکن است ندانسته گسترش آن به دیگران است.”

اولین موارد گزارش شده از Ranipura, Chandan نگر و Khajrana و گسترش آنها را به جدید محلات مانند Daulatganj و آزاد نگر نشان می دهد که اجرای قفل شده بود انگار.

انور قادری محلی corporator توافق با Jadia. “ما همچنین دادند که چگونه این ویروس گسترش بسیار سریع در این محلات,” او گفت که بر خلاف جاهای دیگر ایندور مسلمانان بود ناچیز ارتباط با Tablighi Jamaat اسلامی گروه که دهلی ستاد میزبانی بین المللی جماعت در ماه گذشته و ظهور به عنوان یک کانون از coronavirus بیماری است.

حتی سه روز پس از جهش اتفاق افتاده است دولت های منطقه است و در عین حال به تماس کامل ردیابی از تمام Covid-10 بيمار. کمیسر ایندور بخش Akash Tripathi گفت: “ما در حال تلاش به می دانم که چگونه بسیاری از افراد در تماس با Covid-19 موارد مثبت به شناسایی و نمایش چنین افرادی است. اما ما در عین حال که به عنوان به که در آن آغاز شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>