جامعه آشپزخانه مجموعه تا غذا به نیازمندان در میان مستند به بررسی Covid-19 گسترش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت های ایالتی در سراسر کشور باز کرده اند یارانه محیط های اغذیه فروشی و راه اندازی ویژه جامعه آشپزخانه به ارائه مواد غذایی به نیازمندان در سمت چپ و بدون کار به دلیل از سراسر کشور مستند تحمیل شده به بررسی گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مقامات در غرب بنگال و دهلی نو گفت: وعده های غذایی رایگان بودن ارائه شده به همه در شب پناهگاه که در آن مقامات خواسته شده است برای جمع آوری نیازمندان برای مواد غذایی دو بار در روز.

کرالا دولت گفت این است که به ارائه کمک به بدن محلی برای راه اندازی جامعه آشپزخانه. “وضعیت غالب است و به احتمال زیاد منجر به گرسنگی در میان فقرا و سالمندان است. ما اجازه نمی دهد این اتفاق می افتد. ما کمک خواهد کرد محلی و نهادهای مدنی به راه اندازی جامعه آشپزخانه به آنها گفت:” کرالا وزیر Pinarayi Vijayan. او هشدار داد در نمایندگی مجاز و فروش عمده فروشی کالاهای اساسی در برابر افزایش قیمت.

در ایالات پنجاب, West Bengal و Madhya Pradesh, نهادهای مذهبی از جمله gurdwara کمیته را آغاز توزیع رایگان مواد غذایی بسته برای همه است.

این Jharkhand دولت باز کرده است Khichdi (ترکیبی از برنج و حبوبات و سبزیجات) مراکز و اعلام کرده آن را ارائه یارانه جیره از طریق سیستم توزیع در پیشبرد.

در کارناتاکا دولت آغاز توزیع رایگان مواد غذایی در طول روز برای فقرا و نیازمندان از طریق 178 ایندیرا محیط های اغذیه فروشی. به گفته مقامات پلیس خواسته شده است به توزیع رایگان مواد غذایی بسته تنها به نیازمندان است.

کارناتاکا وزیر B S Yediyurappa روز سه شنبه گفت که او در صحبت کردن به شهری شرکت به ببینید که چگونه مواد غذایی پخته شده عرضه می تواند به بی خانمان ها و فروشندگان خیابانی که هیچ آدرس ثابت زندگی می کنند و در خیابان ها.

در راجستان وزیر Ashok Gehlot گفت که بسته های رایگان غذایی داده خواهد شد و به فروشندگان خیابانی, دستمزد روزانه کارگران و خانواده های نیازمند. این بسته ها در حال توزیع با کمک پلیس gurdwara و معبد داوطلبان.

این هاریانا دولت اعلام کرده است که کمک های مالی از 1,000 تومان هر هفته به فقرا کار در unorganised بخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>