حزب کمونیست عضو از دست رفته پس از نخوری یازدهم را از دست داده و covid-19 outb…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

با نفوذ سابق چینی ملک اجرایی که به نام رئیس جمهور چین یک “دلقک” بیش از یک سخنرانی او در ماه گذشته در مورد تلاش های دولت برای مبارزه با کروناویروس رفته است از دست رفته سه نفر از دوستان خود به رویترز گفت.

رن Zhiqiang یک عضو حزب کمونیست چین و سابق top اجرایی از کنترل دولت توسعه دهنده ملک Huayuan گروه املاک و مستغلات است و جویای از مارس 12 گفتند.

“بسیاری از دوستان ما به دنبال او” دوست نزدیک خود و بازرگان وانگ یانگ در بیانیه ای گفت: آمریکا در توصیف آنها به عنوان “بسیار نگران”.

“رن Zhiqiang یک شکل عمومی و ناپدید شدن او به طور گسترده ای می دانم. نهادهای مسئول برای این کار نیاز به یک منطقی و قانونی برای توضیح این عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:.

تماس های ساخته شده توسط رویترز به رن تلفن همراه بدون جواب رفت.

پکن پلیس بلافاصله پاسخ به درخواست از طریق تلفن و فکس برای اظهار نظر در روز یکشنبه. دولت چین در شورای اطلاعات دفتر بلافاصله پاسخ به یک فکس درخواست برای نظر.

مقاله رن مشترک با مردم او می دانست که در هفته های اخیر در زمان هدف در یک سخنرانی یازدهم ساخته شده در فوریه. 23 که رسانه های دولتی گزارش شد teleconferenced به 170,000 مقامات حزب در سراسر کشور. کپی از مقاله خود را بعدها نوشته شده آنلاین توسط دیگران است.

در این مقاله به آن اشاره نمی کند Xi با نام رن گفت: پس از مطالعه این گفتار او “را دیدم و نه امپراتور ایستاده وجود دارد برگزاری نمایشگاه خود را ‘لباس های جدید,’ اما یک دلقک لخت که اصرار بر ادامه بودن امپراتور” با توجه به نسخه ارسال شده توسط China Digital بار در آمریکا-وب سایت مبتنی بر.

او همچنین گفت: این نشان از یک “بحران حاکمیت” در درون حزب و فقدان مطبوعات آزاد و سخنرانی کرده بود مانع از شیوع از پنجه هر چه زودتر باعث این وضعیت را بدتر کند.

رن را ناپدید می آید به سانسور بیش از چگونه رسانه های محلی و آنلاین کاربران در مورد بیماری همه گیر است سخت تر در هفته های اخیر.

Coronavirus که ظهور در چین در اواخر سال گذشته نیز آلوده کرده است بیش از 80 ، 000 نفر در این کشور کشته 3,199.

رن که به نام مستعار “توپ رن” برای قبلی نقد ارسال شده در اجتماعی, رسانه های قرار داده شد در مشروط شدن از حزب برای یک سال و در سال 2016 به عنوان بخشی از یک مجازات برای عموم نخوری سیاست های دولت است.

که در آن سال دولت دستور سیستم عامل های مانند توییتر مانند Weibo را تعطیل رن را در حساب های رسانه های اجتماعی که در آن زمان تا به حال بیش از 30 میلیون پیروان آنلاین گفت که او تا به حال شده است “پخش غیر قانونی اطلاعات”.

پکن دارای قاب مبارزه با کروناویروس به عنوان یک “مردم جنگ” رهبری Xi.

در حالی که سخت گیرانه اقدامات برای مبارزه با ویروس از جمله مستند شهر ووهان ثابت کرده اند موثر در شامل و حتی آن را به عنوان بیماری به سرعت در حال گسترش در دیگر کشورهای چین مواجه شده است و انتقاد برای سرکوب اطلاعات در شیوع آن در اوایل روز است.

(گزارش شده توسط پکن Newsroom; نوشتن توسط برندا Goh در شانگهای; ویرایش توسط تونی Munroe و Michael Perry)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>