“متعهد به حفاظت از تمامیت ارضی’: نپال PM Oli

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

نخست وزیر K P Sharma Oli در روز جمعه گفت: او را “تلاش” برای تحکیم وحدت ملی و حفاظت از تمامیت ارضی نپال و اظهار داشت که این وظیفه حزب حاکم کمونیست و رهبران آن به حل و فصل مسائل داخلی و اختلافات.

یک جلسه بسیار مهم از حزب کمونیست برای تصمیم گیری آینده سیاسی Oli به تعویق افتاد برای چهارمین بار در روز جمعه با استناد به سیل در این کشور در میان خواستار استعفای خود را بیش از سبک خود را از عملکرد و ضد هند اظهارات.

دیدار از نپال و حزب کمونیست 45-عضو قدرتمند ایستاده کمیته برنامه ریزی شده بود برگزار شد. اما به تعویق افتاد و برای یک هفته در آخرین لحظه. در آدرس خود را به ملت Oli گفت: “چنین بحث, بحث و تفاوت های طبیعی در درون یک حزب سیاسی”.

“من به شما اطمینان می دهم که من را هر تلاش برای تحکیم وحدت ملی حفاظت از جمهوری دموکراتیک و بالا بردن غرور ملی,” او گفت:.

“من نیز مرتکب خودم برای حفاظت از حاکمیت ملی و تمامیت ارضی. من تمام تلاش ها در جهت صرفه جویی در زندگی مردم و اموال خود را در طول زمان از فاجعه” او گفت:.

“دولت تحت رهبری من را نه انحراف از وظیفه خود برای محافظت از مردم از فاجعه و گرسنگی,” او گفت:.

حداقل 22 نفر کشته شده اند در چند رانش زمین در urban socialites, لمجونگ و Rukum مناطق در منطقه غرب کشور.

این چهارمین بار است که این مهم NCP جلسه به تعویق افتاده است. روز چهارشنبه در این نشست به تعویق افتاد به جمعه.

بالا NCP رهبران از جمله نخست وزیر سابق Pushpa کمال Dahal ‘Prachanda’ را خواستار نخست وزیر Oli استعفای, گفته های اخیر خود را ضد هند سخنان بودند “نه از لحاظ سیاسی و دیپلماتیک مناسب است.” تفاوت بین دو جناح از NCP یک led توسط Oli و دیگر به رهبری حزب رئیس اجرایی ‘Prachanda’ در این موضوع از قدرت های, به تازگی شدت پس از نخست وزیر به طور یک جانبه تصمیم به prorogue بودجه جلسه پارلمان.

آینده سیاسی 68 ساله Oli در حال حاضر انتظار می رود تصمیم گرفت در ژوئیه 17 در کمیته جلسه میان رشد دخالت هو Yanqui چینی سفیر نپال به صرفه جویی در صندلی خود را.

این Prachanda جناح است که حمایت از رهبران ارشد سابق و نخست وزیران Madhav کومار نپال و Jhalanath Khanal.

هند و نپال روابط دو کشور تحت فشار پس از دفاع وزیر Rajnath Singh افتتاح 80 کیلومتر-طولانی استراتژیک بسیار مهم جاده اتصال Lipulekh عبور با Dharchula در Uttarakhand در 8 مه.

نپال در واکنش به شدت به افتتاح جاده ها ادعا می کنند که آن را از طریق خاک نپال. هند با رد این ادعا تصریح می کند که جاده را به طور کامل در داخل خاک خود است.

بعد نپال به روز شده این کشور در نقشه سیاسی از طریق اصلاح قانون اساسی ترکیب سه مهم استراتژیک هند مناطق — Lipulekh, Kalapani و Limpiyadhura.

هند نامیده می شوند به عنوان “غیرقابل دفاع” “مصنوعی بزرگ شدن” از ادعای ارضی با نپال. هند بیش از یک دیپلماتیک توجه به نپال بیش از نقشه موضوع نپال گزارش های رسانه ها گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>