سرهنگ عمده در میان 5 کشته در برخورد در J&K را Handwara; 2 تروریست ها به ضرب گلوله…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک سرهنگ عمده و دو سرباز ارتش هند کشته شدند همراه با یک افسر پلیس در یک عملیات به خیط و پیت کردن تروریست ها از یک خانه در Handwara در شمال کشمیر منابع گفت: در روز یکشنبه.

دو تروریست نیز کشته شدند در برخورد آغاز شد که حدود 3:30بعد از ظهر روز شنبه در Chanjmulla منطقه Handwara.

منابع گفت: سرهنگ Ashutosh Sharma, عمده Anuj یک نیزه Naik, یک تفنگدار و پلیس sub-بازرس شکیل قاضی کشته شدند پس از این ساعت-طولانی درگیری با تروریست ها پناه در یک خانه.

افسر فرمانده 21 Rashtriya تفنگ همراه با چهار نفر دیگر تا به حال وارد خانه برای تخلیه به دام افتاده مردم پس از شلیک متوقف شده بود برای یک ساعت.

مقامات گفت: بدن خود را بازیافت شده از برخورد سایت. غیر نظامیان شده اند نجات آنها اضافه شده است.

در طول شب به عنوان اسلحه نبرد خروشان چندین پاکستان حساب در Facebook و تلگراف زد تبلیغ علیه عملیات.

یک مقام رسمی که خواسته بود به نام حال گفت که حدود چهار تروریست ها پناه گرفته بودند تا در خانه.

برخورد آغاز شد بعد از ظهر شنبه پس از ارتش و پلیس راه اندازی یک عملیات مشترک در جنگل های Rajwar زیر یک نکته در مورد حضور تروریست ها در این منطقه است. تروریست ها پدید آمده و مخفی در داخل یک خانه.

تیم های عملیات ویژه گروهی از پلیس تا به حال احاطه شده خانه و چراغ ساخته شد در اطراف منطقه ای که در آن برخورد شد در جریان یک مقام امنیتی گفت: درخواست نمی شود به نام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>