کلمبیا با Covid-19 تولد می دهد به غیر آلوده به فرزند در کما

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دیانا آنگولا شد و مبارزه برای زندگی خود را زمانی که او به هنگام تولد به پسر جفرسون. 36 سال قرار داده شده بود به حالت اغما داشتن قرارداد رمان coronavirus که در سمت چپ ریه ها او به سختی قادر به مقابله.

پزشکان انجام سزارین بخش با توجه به دولت از ریه ها و جفرسون متولد شد حداقل 14 هفته قبل از موعد مقرر.

مورد تولید “بسیاری از شوک” پائولا Velasquez یک دکتر متخصص در طب داخلی در ورسللس درمانگاه در جنوب شرقی شهر کالی به خبرگزاری فرانسه گفت.

“ما می دانستیم که وجود دارد چند موارد گزارش شده از بقا در یک زمینه به عنوان شدید به عنوان بیمار ما” گفت: Velasquez.

آنگولا که همچنین دارای یک دختر به بیمارستان منتقل شد on May 15 وحشتناک تب.

سه روز بعد او را به یک ناشی از کما نگه داشته که تا زمانی که عمل جراحی است.

دلیل بارداری او نگه داشته بود نشسته تا در یک زاویه 45 درجه که کسانی که مبتلا به ذات الریه هستند به طور معمول گذاشته پایین تخت برای کمک به تنفس خود را.

Jefferson, هر چند پیش از موعد متولد شد و بدون coronavirus-اما پزشکان گفتند که او تلاش می کرد به نفس کشیدن و این که آنها تا به حال به او را دوباره زنده.

“ما تا به حال از طریق روش کل حیاتی بیمار” اطفال ادوین Olivo بود که یکی از متخصصان درگیر در بدو تولد گفت.

اما او اضافه کرد: اگر کودک باقی می ماند در یک انکوباتور او به سرعت شروع به قرار دادن بر روی وزن و تنفس راحت تر.

“یک انسان می تواند زنده ماندن از 24 هفته و با وزن خوب, اما با بسیاری از تکنولوژی و یک اثر در مغز و ریه ها گفت:” Velasquez.

خاطرات دردناک

در حال حاضر بازیافت شده از این ویروس در کشور آنگولا است که از جان گذشته مرخص می شود با پسرش.

“این واقعا احساسی دانستن که ما جنگیدند که پزشکان به ما کمک کرد زنده ماندن او گفت:” او صدای ضعف.

او می گوید: او نمی داند که چگونه او قرارداد ویروس و خانواده او اصرار دارد او پیروی سختگیرانه با این مستند برای اولین بار اعمال شده در مارس 25, اما, است که کاهش به تازگی.

در بیمارستان دالان خواهرش آنجلا تنفس آه امداد.

بیمارستان و بازگرداندن خاطرات دردناک: دو سال پیش مادر و خواهر دیگر, درگذشت در بخش مراقبت های ویژه که در آن دیانا بود برای چند هفته.

آنجلا به یاد خواهر او فریاد: “اجازه ندهید که آنها را قرار داده و من در تهویه مصنوعی, دریافت من از اینجا من نمی خواهم به مرگ” پس از اینکه پزشکان به او گفت که چه درمان آنها پیشنهاد کنید.

با آمریکای لاتین در حال حاضر کانون بیماری همه گیر کوروناویروس آنجلا می خواهد خواهر و برادرزاده را مورد عمل به عنوان یک درس برای دیگران.

“وجود دارد بسیاری از مردم که در اطراف بدون ماسک صورت که به احزاب زیرا آنها نمی دانند که هر کسی (با ویروس) آنها را درک نمی کنند” چقدر خطرناک است.

با بیش از 2600 مرگ و میر و 80,000 موارد کلمبیا ششم آسیب دیده ترین کشور در آمریکای لاتین از لحاظ مرگ و میر و پنجم بدترین برای عفونت.

این ویروس در حال گسترش است به سرعت در کشور از 50 میلیون با یک چهارم از کسانی که مرگ و میر و موارد گزارش شده فقط در هفته گذشته.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>