جمع آوری بينی نمونه از اجساد مردگان برای Covid-19 تست قبل از ارسال به سردخانه:…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بینی سواب نمونه از اجساد مشکوک Covid-19 موارد باید جمع آوری شده برای تست از coronavirus عفونت در اورژانس قبل از انتقال به سردخانه های ICMR گفت.

با توجه به “دستورالعمل های استاندارد برای Medico-legal کالبد شکافی در Covid-19 مرگ و میر در هند” منتشر شده توسط ICMR روز سه شنبه اگر Covid-19 گزارش آزمون است که در انتظار مرده بدن باید منتشر نمی شود از سردخانه تا گزارش نهایی را دریافت کرده است و پس از تشریفات, باید آن را به دست دولت های منطقه است.

“بهتر است برای جمع آوری نازوفارنکس گرد و خاک در بخش اورژانس/مصدوم/بخش/بخش ICU و باید برای ارسال Covid-19 RT-PCR آزمون در تمام موارد مشکوک قبل از حرکت بدن به سردخانه برای نگهداری اگر همان فرستاده نشد به بیمارستان دوره” دستورالعمل گفت.

بدون علامت افراد آلوده و بيمار در دوره کمون ممکن است دیدار با معیارهای تشخیصی برای موارد مشکوک اما اگر آنها ممکن است اپیدمیولوژیک تاریخچه تمام بدن مرده بدون اعتماد بالینی/اپیدمیولوژیک تاریخچه و همه ناشناس مرده بدن باید درمان شود, به عنوان مظنون Covid-19 مرگ و میر. “موارد منفی سواب نتایج نیز باید درمان شود, به عنوان مظنون Covid-19 مرگ و میر به عنوان نتیجه منفی کاذب غیر معمول نیست” این دستورالعمل اعلام کرد.

در هیچ زمان بیش از دو بستگان باید در حال حاضر در نزدیکی بدن هستند و باید با حفظ یک فاصله حداقل یک متر از بدن است. بدن باید شناسایی از طریق کیسه های پلاستیکی بدون باز کردن کیسه و باید آن را در حضور نهادهای مجری قانون. “بدن باید به دفن/هولوکاست زمین در حضور نهادهای مجری قانون که در آن بیش از پنج بستگان متوفی باید اجازه داده شود ،

در مورد دفن سطح بالا باید سمان و اختصاص داده. بدن باید سوزانده الکتریکی کوره های جسد سوزی هر جا که امکان پذیر است به طوری که این جنبش و دست زدن به بدن به حداقل رسیده دستورالعمل اعلام کرد. مراسم مذهبی که نیاز به لمس کردن بدن باید اجتناب شود مانند حمام کردن, بوسیدن و در آغوش گرفتن مرده, بدن, در این سند افزود خاکستر نمی مطرح هر گونه خطر و جمع آوری می شود به انجام last rites. همانطور که برای ایده آل عمق دفن مرده بدن ICMR گفت: طبق ادبیات موجود و گزارش های کفن و دفن در حال انجام است در عمق شش تا هشت فوت است.

در طی کالبد شکافی و یا در حالی که دست زدن به بدن مرده اگر کسی دریافت اتفاقی مواجهه با مایعات بدن/بافت یک Covid-19 بیمار و سپس بلافاصله کل منطقه در معرض باید با آب و صابون شسته و با حداقل زمان تماس از 20 ثانیه. این باید به دنبال استفاده از 70 درصد الکل بر اساس مواد ضد عفونی کننده. در معرض لباس/ مقالات باید دفع کردن با توجه به تاسیس شیوه های. این موضوع باید در گزارش به اداره بیمارستان به ارزیابی های لازم مراحل این ICMR اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>