کلمن می گوید اورتون باید در ساخت وعده های اولیه در کنفراس خبری و تمرینات عصر

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

اورتون نشان داده اند وعده تحت مدیریت کارلو آنچلوتی اما چالش برای این تیم خواهد بود برای تبدیل شدن به سازگار و فشار برای اروپا مدرک تحصیلی کاپیتان سایپا کلمن گفته است. سرمربی ایتالیایی که در زمان شارژ در ماه دسامبر با اورتون نزدیک به رها کردن منطقه پس از مارکو سیلوا را اخراج کرده است steadied کشتی برداشته و آنها را به 11th در لیگ برتر با 44 امتیاز از 32 بازی. کلمن گفت: Merseyside باشگاه باید اطمینان حاصل شود حرکت می کند محو شد داشتن تجربه غلط dawns تحت مدیران سابق سیلوا, Ronald Koeman و روبرتو مارتینز.

“من نمی خواهم به داشتن این مکالمات سال پس از سال زمانی که شما یک مناسب و معقول اجرا از فرم” مدافع کلمن گفت: رسانه های بریتانیا.

“شما نمی خواهید به صحبت کردن بعد از چند خوب بازی گفت:” ما به خوبی انجام می دهند.’ من می خواهم ما سازگار باشد. من می خواهم از باشگاه به بازگشت به چالش کشیدن برای نهایی لیگ قهرمانان اروپا ،

“کارلو آنچلوتی است و نه قرار دادن قلم به کاغذ در یک قرارداد به اواسط جدول تیم. او می خواهد موفق باشد. آن را تا به بازیکنان برای نگه داشتن آن را در. اگر ما به اندازه کافی خوب نیست من مطمئن هستم که این مدیر آن را ببینید و آن را خود بازیکنان است.”

اورتون بازدید 10-قرار داده تاتنهام در روز دوشنبه و کلمن حمایت تیم خود را به نشان می دهد خود را در ذهنیت برنده.

“ما نیاز به شروع به ساخت یک باور یا یک طرز فکر در تیم ملی, که در آن ما نیاز به رفتن به تاتنهام و انتظار می رود را به نفع خود و با حمایت و هدایت یک مدیر,” او گفت:.

“وجود داشت جادوها را از طریق تمام مدیران ما بود اما به عنوان یک باشگاه به عنوان یک کل ما فقط نیاز به پیدا کردن که باور. ما نیاز به نشان می دهد و شروع به گرفتن نتایج است که شاید گذشت ما قبل از.”

(گزارش شده توسط Shrivathsa Sridhar در بنگلور; ویرایش توسط ریچارد Pullin)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>